Typowanie wyników

Prezydent Kieca królem typowania wyników mundialu w Rosji
5

Emocje po zakończonych w niedzielę mistrzostwach świata w piłce nożnej opadły. Pora podsumować typowanie wyników znanych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic.

2018-07-18 15:00 Autor: Redakcja
Czytelnicy tuWodzisław.pl nie wierzą w Biało-Czerwonych
1

Blisko połowa czytelników portalu tuWodzisław.pl nie wierzy, że reprezentacja Polski nie wyjdzie z grupy podczas trwających Mistrzostw Świata Rosja 2018.

2018-06-22 10:28 Autor: tora
Brazylia mistrzem, a Biało-Czerwoni? Zobaczcie, jak znani typują wyniki Mundialu w Rosji
0

Już dziś o godz. 17.00 meczem Rosja – Arabia Saudyjska rozpocznie się święto piłki nożnej – Mistrzostwa Świata Rosja 2018. O prognozę rozstrzygnięć, które zapadną w ciągu najbliższego miesiąca na rosyjskich boiskach zapytaliśmy grono znanych mieszkańców powiatu wodzisławskiego.

2018-06-14 11:40 Autor: Redakcja
Tak 4 lata temu na Euro 2012 kibicowali uczniowie w Zespole Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich
3

Dziś dziś zaczyna się Euro 2016. Jakie rozstrzygnięcia typują znani mieszkańcy naszego powiatu?

Emocje sięgają zenitu. Dziś o 21:00 rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. O prognozę najważniejszych rozstrzygnięć Euro 2016 spytaliśmy kilku mieszkańców powiatu wodzisławskiego.

2016-06-10 00:00 Autor: ww
0

Piłkarskie emocje już za nami. Kto z tytułem „Wodzisławskiego Znawcy Futbolu”?

To co dobre, szybko się kończy. Mistrzostwa Świata w Brazylii, które zdaniem ekspertów były jednymi z najlepszych, przeszły do historii. My natomiast znamy zwycięzców naszej mundialowej zabawy. Kto wygrał zmagania „Zostań Wodzisławskim Znawcą Futbolu”?

2014-07-15 08:00 Autor: Redakcja
0

Dziś kolejna odsłona mundialu. Wytypowałeś już wyniki?

Przez dwa ostatnie dni kibice nie potrafili znaleźć sobie miejsca - wszystko z powodu przerwy w meczach na mistrzostwach świata w Brazylii. Dziś mundial wraca z dwoma szlagierami: Niemcy - Francja i Brazylia - Kolumbia. Nad wynikami tych meczów głowią się już uczestnicy naszej zabawy w typowanie wyników.

2014-07-04 13:15 Autor: Redakcja
0

Mundial 2014: zabawa w typowanie wyników. Jak radzą sobie nasi Internauci?

17 meczów na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej już za nami. Nasi Internauci podjęli wyzwanie typowania wyników. Sprawdź jak sobie radzą i sam dołącz do naszej zabawy!

2014-06-18 09:00 Autor: mk