III liga: Odra wreszcie wygrywa. Gol prawie z połowy boiska!

Odra Wodzisław wreszcie przerwała czarną serię porażek i pokonała u siebie Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0. Jedynego gola zdobył Mateusz Balcer.

8 porażek - tyle trwała passa zespołu Grzegorza Jakosza. Wreszcie udało się ją przerwać i to zwycięstwem. Odra przełamała się z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.Zwycięskiego gola dla Odry, w 83. minucie gry, zdobył ten, który w poprzednich meczach raził nieskutecznością - Mateusz Balcer. Wodzisławianie przejęli piłkę po rzucie rożnym wykonywanym przez gości, w okolicach środkowej linii dostał ją Balcer i mierzonym strzałem przelobował bramkarza. Na kilka minut przed końcem, Odra objęła upragnione prowadzenie i utrzymała go do końcowego gwizdka.

Bramka Balcera przełamała jeszcze jedną niechlubną serię wodzisławskiego zespołu. Od 7 meczów zespół czekał na zdobytego gola.

Odra wygrała jednak przede wszystkim dzięki dobrej postawie Mateusza Łobaczewskiego. Bramkarz gospodarzy rozgrywał znakomite zawody i został wybrany najlepszym piłkarzem meczu.

Piłkarze zadedykowali zwycięstwo prezesowi Grzegorzowi Gostyńskiemu, który obchodził tego dnia urodziny. Prezent znakomity i jakże długo wyczekiwany. Celebrację zwycięstwa i zdjęcia z meczu można zobaczyć tutaj

Mimo zwycięstwa, Odra wciąż okupuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi. W tej chwili drużyna ma na koncie 5 punktów (zobacz tabelę III ligi tutaj)

Odra Wodzisław - Podbeskidzie II Bielsko- Biała 1-0 (0-0)
Balcer 83`

Skład Odry: Łobaczewski, Gojny, Sławik, Nakonieczny, Szymaszek (25' Markiewicz), Gwiaździński, Jakosz, Zyguła (55' Młynek), Górnicki (73' Sell), Gać, Balcer (90' Malicki)