Martyna Pietroszek z brązem Mistrzostw Polski

2024-04-18, Autor: KB

Udanie zakończył się I dzień Mistrzostw Polski, który odbył się pod koniec marca. Martyna Pietroszek ze KS SKI TEAM Wodzisław Śląski zdobyła brązowy medal.

Udanie rozpoczęły starty w Mistrzostwach Polski młodziczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, które biegały na dystansie 5km stylem dowolnym. Brązowy medal wywalczyła Martyna Pietroszek tracąc do złota niespełna 8 sekund. Na 5 miejscu w pięknym stylu bieg ukończyła Oliwia Witek, jej strata do złotego medalu 18 sekund. W pierwszej TOP 10 na 9 miejscu znalazła się Wiktoria Baszton. Na 14 miejscu bieg ukończyła Amelia Cholajda.