Dobry początek. Odra wygrywa w Tychach (0:2)

2023-08-14, Autor: kb

Za nami inauguracja sezonu 2023/24 w IV Lidze. W pierwszym meczu ligowym piłkarze Odry Wodzisław pokonali GKS II Tychy 2:0.

Mecz rozpoczął się spokojnie. Po upływie 27 minut mieliśmy jednak pierwsze trafienie w tym spotkaniu. Bramkę dla Odry zdobył Mateusz Słodowy. Do przerwy w Tychach Odra prowadziła z GKS-em II Tychy 1:0.

Kilka minut po przerwie wodzisławianie prowadzili już 2:0, a to za sprawą Maksymiliana Roguły. Duma Wodzisławia do końca spotkania nie dała sobie wbić bramki. Odra wygrała ten mecz 2:0 i udanie rozpoczęła sezo 2023/24 w IV Lidze. Kolejne spotkanie ligowe już we wtorek (15 sierpnia) z LKS-em Tworków na stadionie w Wodzisławiu.

GKS II Tychy - Odra Wodzisław 0:2

Odra Wodzisław: Wrzosek, Słodowy, Karwot, Wilczek, Kopała, Wodnicki, Kalisz, Pawełek, Gajda, Roguła, Powroźnik. Ławka: Kuszka, Laskowski, Grober, Gącik, Grober, Polak, Krzyżok, Waleczek.

4 Liga, grupa: Śląska II

1.  Tempo Puńców 1 3 1 0 0 6-0 1 0 0 6-0 0 0 0 0-0
2.  Gwarek Ornontowice 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 3 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0 1 0 0 3-1
4.  Odra Wodzisław Śląski 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
5.  ROW 1964 Rybnik 1 3 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1