E-futbol liga: łatwo o punkty na wyjazdach?

2014-04-14, Autor: mkor
Bardzo gościnni w tej kolejce byli gospodarze rozgrywek e-futbol Ligi. Na 13 rozegranych spotkań, tylko dwa wygrali gospodarze.

MaxBud wygrał z Dżogą 3 – 1 grając praktycznie całą 2 połowę bez jednego zawodnika po czerwonej kartce, a RowRyb odprawił z bagażem 5 bramek Iskrę nie tracąc żadnej bramki. To były tylko te dwa zwycięskie mecze przez gospodarzy.

Cztery mecze zakończyły się remisami. Marat zremisował 1:1 z Piaskami mając przewagę, która na nic się zdała. Taki sam wynik padł na boisku w Żorach, gdzie FC Żory podzielił się punktami z Meksykiem. Remisem 3:3 zakończył się mecz derbowy Old StarsAmatorem. Na boisku w Jankowicach padł wynik 2 – 2. Viking zanotował remis w meczu z Huraganem.

Pozostałych siedem meczy zakończyło się wygranymi gości. Wysoko, bo aż 0:6 przegrała VictoriaFC Morgan i jak na razie, to gospodarze są jedyną ekipą 1 ligi bez punktu. Jak widać, lider nie zawodzi. Pierwsze punkty zdobył Noster, a uległa im 1:5 ekipa Kody System.

W meczu na szczycie drugoligowej tabeli Continental podejmował AKP i uległ 1:2. Trzy punkty z Łukował przywiozła drużyna RKP,  która pokonała Lubar – RKP. FC Chwałowice grając całą drugą połowę w dziesięciu po czerwonej kartce ulegli Rybówce 1:2. Habrova nie sprostała Solszybowi ulegając 3:4. KS Boguszowice nie zdołały wygrać z Amanisem ulegają mu aż 1:7 i zostając jedyną drużyną z 2 ligi bez punktu.