Festiwal bramek na Bogumińskiej. Odra - Nędza 5:0

2018-08-19, Autor: tora

Odra Wodzisław rozstrzelała 5:0 LKS 1908 Nędza w sobotnim meczu III kolejki okręgówki.

Pierwsza bramka padła już w 2 minucie. Strzelcem został Damian Tarka. Znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i technicznym lobem umieścił piłkę w siatce. Po siedmiu minutach Patryk Dudziński podwyższył na 2:0.

Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Tarka strzelił swojego drugiego gola. W drugiej części meczu padły kolejne bramki. Nowy napastnik Odry Dudziński ponownie wpisał się na listę strzelców w 55. minucie. Odra nie odpuszczała do ostatnich minut, a efektem tego jest zdobyta bramka przez Grzegorza Gojnego.

Odra Wodzisław - LKS 1908 Nędza 5:0 (3:0)
Bramki: Tarka – 2, Dudziński – 2, Gojny

Oceń publikację: + 1 + 20 - 1 - 1