Odra Wodzisław remisuje ze Spójnią. Unia Turza przywozi zwycięstwo

2021-04-06, Autor: mk

Odra Wodzisław zremisowała 2:2 ze Spójnią Landek w trzecim meczu rundy wiosennej. Unia Turza z kolei wraca na zwycięską ścieżkę pokonując na wyjeździe Jedność Przyszowice 2:0.

Odra Wodzisław do przerwy prowadziła 2:1, ale goście nadrobili straty w drugiej połowie. Ostatecznie sobotnie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Odra Wodzisław 2:2 Spójnia Landek (2:1)

Adrian Tabala, Marcin Wodecki – Bojarski, Bukowczan

Skład Odry Wodzisław: Antkowiak, Kłosek (80′ Pryka), Wiśniewski, Lalko, Gać, Zdunek, Wodecki, Dudziński (12′ Abuladze (74′ Woś)), Tarka (58′ Krzyżok), Białas, Tabala

Natomiast po porażce przed tygodniem z Unią Książenice, Unia Turza wróciła na zwycięską ścieżkę, pokonując na wyjeździe Jedność Przyszowice 2:0.

Obie drużyny wystąpiły w tym meczu w mocno okrojonych składach, u gospodarzy nie grali m.in. Ariel Mnochy, Robert Wolniewicz, Tomasz Wawrzyniak i nieobecny od dłuższego czasu najlepszy strzelec Jedności Rafał Hajok. Wśród unitów zabrakło kontuzjowanych Macieja Gaszkę, Piotra Szymiczka i Szymona Sosny, pauzującego za nadmiar żółtych kartek Piotra Glenca oraz Kamila Kuczoka.

Unici odnieśli dwunaste zwycięstwo w tym sezonie a po raz szósty zachowali czyste konto strat.

LKS Jedność 32 Przyszowice – KS Unia Turza 0:2 (0:1)

Szymon Jary, Mateusz Wuwer

KS UNIA TURZA: Marcin Musioł – Bartosz Łyczko (46. Adam Witoszek), Mateusz Wuwer, Szymon Jary (87. Kacper Skrenik), Michał Mazur – Dawid Pawlusiński, Paweł Staniczek, Kamil Tront (87. Aleksander Barteczko), Szymon Kalisz (90+4. Paweł Mitko), Sławomir Musiolik (83. Dariusz Pawlusiński) – Michał Rycka. Pozostali rezerwowi: Przemysław Cieśla. Trener: Marek Hanzel

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1