Dzięki udanemu finiszowi, zawodnicy MKS mogli odtańczyć w hali Mistrzów swój radosny taniec zwycięstwa
0

Co za finisz! Taniec zwycięstwa i mistrz Śląska znowu na kolanach

Koszykarze MKS-u Wodzisław po raz drugi w tym sezonie ograli mistrza Śląska MU-14 Wojana Pawłowice. Zdolni wodzisławianie wygrali na wyjeździe 57:48. To, co zrobili w ostatniej kwarcie jest po prostu zdumiewające.

2014-11-27 2084 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

SWD Wodzisław kończy rok na podium III ligi!

Z niecierpliwością będą czekały na wznowienie rozgrywek piłkarki SWD Wodzisław. Po efektownej wygranej 4:1 z rywalkami z Istebnej drużyna kończy jesień na podium III ligi.

2014-11-26 2298 Autor: mkor, źródło: SWD
0

Mikołajkowe biegi i nordic walking

Przed nami I Wodzisławski Bieg Mikołajkowy dla dzieci i dorosłych. Impreza odbędzie się na ośrodku Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim - Jedłownik.Organizatorzy gwarantują upominki dla wszystkich.

2014-11-25 1944 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kadetki Olimpii liderem swojej grupy

Kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław grają w tym sezonie znakomicie. Zwyciężyły w kolejnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16. Tym razem bez problemów pokonały drużynę MKS Żywiec-GUKS Sukces Lipowa 90:26.

2014-11-23 1617 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Koszykówka: gimnazjaliści walczyli o miano najlepszych w powiecie

Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śl. zostało mistrzem powiatu w koszykówce chłopców. W zawodach wzięło udział 6 reprezentacji szkół gimnazjalnych.

2014-11-23 1634 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wodzisławskie karate ma się całkiem nieźle

10-osobowa reprezentacja wodzisławskiego Klubu Karate zdobyła 5 medali na zawodach Karate Kyokushin w Rybniku. W klasyfikacji drużynowej wodzisławianie zajęli drugie miejsce.

2014-11-19 2446 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MaxBud Wielopole mistrzem e-futbol ligi

Zakończyły się rozgrywki w najwyższej klasie e-futbol ligi. Mistrzem ligi po raz trzeci z rzędu został MaxBud Wielopole. To już czwarty tytuł mistrzowski drużyny z Wielopola.

2014-11-17 1947 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Awans Śląska do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Duży udział Wodzisławia

Patryk Michałowski, Łukasz Laskowski i Łukasz Przybyła udanie reprezentowali kadrę Śląska na półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce. Podczas tych zawodów rozegranych w Nowym Targu, na indywidualne wyróżnienie zapracował Michałkowski, który został wybrany najlepszym zawodnikiem kadry Śląska.

2014-11-16 1505 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Jiu Jitsu w Wodzisławiu: posypało medalami

W Katowicach odbyła się Ogólnopolska Liga dzieci i młodzieży w Jiu Jitsu . Z wodzisławskiej sekcji Octagon Team, której trenerem jest Grzegorz Mandzyn, wystartowało 5 zawodników . Przywieźli do naszego miasta aż 7 medali.

2014-11-14 1919 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Olimpia znowu zwycięża

Koszykarki Olimpii Wodzisław mogą do tej pory grają znakomicie. W ostatniej kolejce odniosły kolejne zwycięstwo - tym razem uporały się z MTS Ikar Niepołomice, wygrywając 73:53. W sobotę kolejny mecz w Wodzisławiu.

2014-11-14 1671 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław