IV liga: Trzy minuty, które wstrząsnęły Bogumińską
0

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Bogumińskiej doszło do kolejnego meczu z udziałem zawodników Odry Centrum. Tym razem naprzeciw podopiecznych Bartłomieja Sochy stanęli zawodnicy LKS-u Czaniec.

2017-10-21 1254 Autor: PS
Piłka nożna: Zapowiedź weekendu w naszym powiecie
0

Zbliża się kolejny piłkarski weekend, przygotowaliśmy dla was zapowiedź spotkań, w których wystąpią drużyny z naszego powiatu.

2017-09-20 1935 Autor: PS
Nocne bieganie w błocie nie straszne dla zawodników Formy Wodzisław Śląski
1

W dniach 13-15.10.2017 r. blisko 2000 biegaczy zmagało się z błotnistą trasą Łemkowyny Ultra Trail. Pięć ekstremalnych dystansów (150, 80, 70, 48 i 30 kilometrów). Wśród zawodników pojawili się reprezentanci Formy Wodzisław Śląski.

2017-10-19 218 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
III liga: Punkt zostaje w Turzy
0

Remis zanotowała Unia Turza w niedzielnym pojedynku ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a gola na wagę remisu zdobył nie kto inny jak Dawid Hanzel.

2017-10-18 246 Autor: PS
Autorytety sztuk walki uczą młodzież z Wodzisławia
0

Wszystko zaczęło się jeszcze w czerwcu. Wakacje w Warszawskim Centrum Atletyki spędził Szymon Milion, treningi prowadził tam jeden z najlepszych trenerów MMA na świecie Mike Thomas Brown (trener Joanny Jędrzejczyk). Wtedy pojawił się pomysł, by sprowadzić gwiazdę światowego formatu do Czyżowic i Wodzisławia Śl.

2017-10-17 964 Autor: PS
Siatkówka: Kolejne zwycięstwo ZORZY
0

W ubiegłą sobotę, 14 października siatkarki ZORZY Wodzisław Śląski w meczu 5 kolejki I Ligi Śląskiej podejmowały zespół GLKS Wilkowice.

2017-10-16 269 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: Olimpia mimo prowadzenia po trzech kwartach schodzi z parkietu pokonana
1

Po przerwie w rozgrywkach koszykówki jaką miała drużyna Adama Kubaszczyka, do Wodzisławia przyjechała ekipa UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. Niestety ostatnia kwarta sobotniego spotkania okazała się zabójcza dla zawodniczek Olimpii.

2017-10-16 301 Autor: PS
Piłka nożna: Wyniki spotkań oraz tabele, III Liga, IV Liga i Ligi Okręgowe
0

Kolejne mecze rozegrali piłkarze z naszego powiatu. Sprawdźcie jak w ten weekend poszło naszym drużynom. Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie piłkarskiego weekendu.

2017-10-09 1867 Autor: PS
Liga okręgowa: Odra Wodzisław pokonuje wicelidera z Czernicy
0

Niespodzianka w Wodzisławiu Śląskim, Odra Wodzisław wysoko pokonuje wicelidera ZINA ligi okręgowej, Zameczek Czernica.

2017-10-14 586 Autor: PS
Koszykówka: Pierwsze spotkanie Olimpii przed własną publicznością w tym sezonie
0

Inauguracja koszykarskiego sezonu w wykonaniu Olimpii Wodzisław już w tą sobotę. O godzinie 16:00 spotkanie z drużyną UKS SMS Aleksandrów Łódzki.

2017-10-13 453 Autor: PS
III liga: Stilon Gorzów w niedzielę zawita w Turzy Śląskiej
0

Niedziela w Turzy Śląskiej stanie pod znakiem pojedynku III-ligowej Unii ze Stilonem Gorzów. Zespoły zmierzą się o godzinie 15:00 na płycie boiska przy ul. Bogumińskiej.

2017-10-13 157 Autor: PS
Liga okręgowa: Do Wodzisławia przyjeżdża wicelider z Czernicy
0

W sobotę Odra Wodzisław zmierzy się na własnym stadionie z drużyną, wicelidera ZINA ligi okręgowej, Zameczkiem Czernica.

2017-10-13 252 Autor: PS
50 kilometrów na 50-lecie szkoły w Lubomi
0

Niecodzienny wymiar przybrała inicjatywa uczczenia 50-lecia szkoły w Lubomi. Chłopcy grający na co dzień w miejscowej Silesii wraz z nauczycielami wychowania fizycznego postanowili pokonać dystans 50 kilometrów z piłką przy nodze.

2017-10-10 762 Autor: PS
Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Marklowice
0

Narciarze i narciarki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski nie marnują czasu aby dobrze przygotować się do sezonu zimowego, startują w różnego rodzaju zawodach. Tym razem nie zabrakło ich w Marklowicach na biegach przełajowych.

2017-10-10 134 Autor: PS
Koszykówka: Młodzicy MKS Wodzisław ze zwycięstwem na otwarcie sezonu
0

W pierwszym meczu tegorocznego sezonu młodzicy młodsi U13M we własnej hali pewnie wygrali z Pogonią Ruda Śląska.

2017-10-10 129 Autor: PS, źródło: MKS Wodzisław Śląski
III liga: Podział punktów w Turzy Śląskiej
0

Remis zanotowali piłkarze Unii Turza w starciu z drużyną Ruchu Zdzieszowice. Jedynego gola dla Unitów zdobył w 8 minucie, kapitan zespołu Dariusz Pawlusiński.

2017-10-08 237 Autor: PS
Siatkówka: SK Górnik Radlin z pierwszym zwycięstwem
0

Siatkarze Górnika Radlin mają za sobą pierwszy mecz przed własną publicznością w sezonie 2017/2018. Podopieczni Marka Przybysza wygrali 3:1 z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla Żory.