zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny wodzisławskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Piotrek 2019-04-24 18:57:45

  Nie jestem hura optymistą przy każdym pomyśle Miecia, wydaliśmy 19 milionów na komunikację miejską, która miała być zsynchronizowana z rozkładem kolejowym. Nie jest. 19 milion też nie ma. Za to po mieście bujają się NOWE autobusy, które aż proszą się o zbadanie głośności wewnątrz. Ostatnio jak nimi jechałem, to nie słyszałem nawet własnych myśli. Ale przecież SĄ NOWE!

 • ~Piotrek 2019-04-24 18:54:01

  @vladislav ok, budynek dworca wyszedł fajnie, ale głupio byłoby nie widzieć, że prezydent zlikwidował dworzec autobusowy i postawił w jego miejsce centrum handlowe, a rolę dworca pełni chodnik i kilka wiat, a autobusy mają postoje gdzie popadnie bo nie ma dla nich nigdzie miejsca. Głupio byłoby też nie widzieć, że jak była szansa na prawdziwe centrum przesiadkowe przy dworcu PKP to prezydent wolał przeforsować obłożenie Jana Pawła samymi parkingami. Cóż, przystanek Jana Pawła miał być zlikwidowany, po jednej stronie jest zlikwidowany, po drugiej stronie został przesunięty, wiata przystankowa została zlikwidowana, a zatoka zaadaptowana pod parking. Gdzie tu logika? Przykro mi, centrum przesiadkowe to niewypał. Jedyny plus, że odremontowano dworzec kolejowy.

 • ~vladislav 2019-04-24 17:05:12

  Loża malkontentów już na posterunku. Co tam pięknie odrestaurowany dworzec, wyremontowane tory, wyremontowane perony, nowe parkingi jak jest sto metrów dalej krzywa ławka. No i jeszcze trzeba czekać na autobus, a obok baraki PKP. Wszystko do d....

 • ~right 2019-04-24 15:53:25

  W wakacje przestaną - przecież wpadną pieniądze za nic. Kiedy wreszcie pensum będzie takie jak praca przeciętnego obywatela?

 • ~Wilchwer 2019-04-24 12:38:15

  Budynek sam w sobie ok, ale co z sąsiednimi budynkami, barakami, nawet nie wiem co tam jest. Czy to zostanie wyburzone?Wjeżdzając do Wodzisławia sam dworzec przysłaniają brzydkie obdrapane kamienice.

 • ~siwy 2019-04-24 12:35:12

  wszystkich strajkujących wywalić z pracy na zbity pysk i zatrudnić nowych.

 • ~Piotrek 2019-04-24 11:03:49

  Nie nazywajmy tego centrum przesiadkowym, tylko po imieniu- kolejny parkingiem. Poza tym, do czego się przesiadać? Komunikacja miejska nie jest skorelowana z rozkładem pociągów, zwykle trzeba czekać 30-40 minut na autobus, od przyjazdu pociąg. W 30 minut można dojść piechotą w dowolny zakątek Wodzisławia. Najkrócej czeka się na autobusy MZK wywożące ludzi z Wodzisławia.
  Na marginesie, co z przystankiem Jana Pawła II? Oba są zlikwidowane i od ponad roku stoi rozkład i krzywa ławka, ludzie mokną, marzną, a zatoka autobusowa jest zamieniona na... parking.

 • ~Wojciech Kotyla 2019-04-24 03:54:47

  Widocznie karuzela nie cieszy się aż taka popularnością żeby najemcy się znaleźli bo to raczej tu jest klucz do rozbudowy

 • ~Mieszkaniec 33 2019-04-23 15:35:50

  Blaszak zasłon park, kto na to pozwala?

 • ~vladislav 2019-04-23 10:54:12

  Działania właściciela wydają się nieco dziwne. Karuzela cieszy się dużą popularnością, co przyznawał zresztą sam właściciel, a tu zamiast wykorzystać dobrą koniunkturę przesuwa o kilka lat rozbudowę, a przecież płaci już za wydzierżawiony parking. Może po prostu nie ma kasy lub możliwości wzięcia kredytu ?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co powinni zrobić strajkujący nauczyciele?
Oddanych głosów: 130