zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~pietruch 2018-10-22 11:33:44

  ~Kazimierz Datko nie, no nie ma muszli w parku. Kilka lat trwała batalia z protestującymi mieszkańcami. Wcześniej walczono o likwidację starego PKS też z grupą obrońców. O starej fontannie na rynku nie wspomnę :) Za 100 lat pewnie też będzie jak obecnie, no chyba że Putin nas odwiedzi :)

 • ~Kazimierz Datko 2018-10-22 11:11:24

  Cieszę się że znowu wybraliście starego prezydenta. Wodzisław to kiedyś było moje miasto, teraz odwiedzam je raz na dwa lata i nie mam problemu z odnalezieniem czegokolwiek, tam jest dokładnie tak jak było
  w 1984 r. kiedy chodziłem do liceum.

 • ~pietruch 2018-10-22 11:05:49

  Wróżbita ~Wilchwer. Normalnie kiła i mogiła, matko boska ojjojoj. Nie możesz mieszkać na starych blokach to zbuduj nowy dom. Do pracy możesz jechać gdziekolwiek do Czech, Austrii. Tak jakby z innych miast do Wodzisławia do pracy nie jeździli. Rybnik, Żory mają swoje inne problemy.

 • ~PimpaLesna 2018-10-22 11:02:14

  Czyli kolejne 4 lata stagnacji.

 • ~Wilchwer 2018-10-22 10:47:46

  No to czeka nas z 3 lata spokoju , Prezydent spocznie na laurach, co rozpoczęte może zostanie ukończone, potem coś ruszy przed kolejnymi wyborami. Moze do tych 16 lat uda się wskrzesić Rynek, Stare Miasto.
  Powstaną kluby seniora, do pracy pojedziemy do Czech. Do Rybnika, Żor mieszkać , bo tu na tych starych brzydkich osiedlach już nie można.
  Hali sportowej nie będzie, szkoda koszykarek, innych zespołów bo to też bariera dla rozwoju tych drużyn, wiec też z tego skorzysta Rybnik.
  ITD..
  Powodzenia!

 • ~Wilchwer 2018-10-22 10:27:18

  a obiecał basen?

 • ~Andrzej Kłosok 2018-10-22 09:55:08

  Gratuluje zwycięstwa!

 • ~pietruch 2018-10-22 08:20:34

  Bardzo dobrze! Prezydent ma poparcie!

 • ~honoratka 2018-10-22 08:13:34

  Proeuropejskie siły demokratyczne zwyciężyły prawdopodobnie w sejmiku województwa. Obecna dobra kondycja miast będzie szła dalej. Jednak na kilka lat skończą się pieniądze z Unii Europejskiej. Rząd PISU pokłócił się z wszystkimi i środki zostaną obcięte. Antyeuropejski rząd poniesie odpowiedzialność za swoje działania. My jako obywatele - też.

 • ~honoratka 2018-10-22 08:08:02

  Witam. Dobry dzień. Jeżeli potwierdzą się nieoficjalne wyniki to należy zrobić krótkie podsumowanie. Nie ma II tury. Dobra ocena działalności Mieczysława Kiecy została potwierdzona przez mieszkańców w wyborach. Na nic zdała się zmasowana krytyka przeciwników, która wypływała z różnych źródeł. Pan Mrozek uzyskał przewidywalny wynik jak na kandydata PIS. Dobrze skończył Biernacki. Zupełnym nieporozumieniem był start Darka Prusa. Ale możliwe, że dostanie się do rady miasta i to był jego prawdziwy cel. Jedno jest pewne towarzystwo, które skupiło się wokół Kacpra Biernackiego to nie Wodzisław 2.0 lecz wodzisławskie wcielenie KUKIZ lub klubu Kibola. Warto to zapamiętać. Będzie to miało w przyszłości konsekwencje. Kacper Biernacki umiejętnie ukrył te fakty przed szeroką opinią publiczną, aby poszerzyć spektrum wyborców. Oczywiście on będzie zaprzeczał ale obserwacja jego poczynań nie pozostawia złudzeń. Mieczysław Kieca będzie prawdopodobnie miał jeden atut. W województwie śląskim będzie prawdopodobnie rządziła dotychczasowa koalicja. Będą dobre kontakty : Wodzisław - sejmik. Życzę wiele sukcesów. Wodzisław będzie miastem otwartym - a tym samym europejskim. pozdrawiam

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś zadowolony z wyników wyborów w twoim mieście, gminie?
Oddanych głosów: 5