Podział punktów w meczu Odry z Pniówkiem Pawłowice
0

Odra Wodzisław zremisowała 2:2 w spotkaniu 13. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia po pierwszej połowie prowadziła 2:0, ale strata dwóch bramek w drugiej części meczu sprawiła, że z Pawłowic wraca z jednym zdobytym punktem.

2021-10-18 2145 Autor: źródło: Odra Wodzisław
Wodzisławscy tenisiści w czołówce kraju
0

Blisko 300 zawodniczek i zawodników rywalizowało w sobotę i w niedzielę w II Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Gliwicach w hali Centrum Sportowo - Kulturalnego na 20 stołach.

2021-10-17 2130 Autor: red.
Odra Wodzisław odpadła z Pucharu Polski. Dramatyczna końcówka meczu z ROW-em
0

W półfinale Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Odra Wodzisław przegrała 1:2 z ROW-em, choć wodzisławianie do 85. minuty wygrywali 1:0.

2021-10-14 3862 Autor: ad
Udany mecz wyjazdowy siatkarzy KS Górnik Radlin
0

W piątek 8 października radlińscy siatkarze zmierzyli się z AT Jastrzębski Węgiel meczu rozgrywek I ligi śląskiej siatkówki.

2021-10-12 2043 Autor: KS Górnik Radlin
Sandra Pniak ze złotymi medalami!
0

W miniony weekend w Mińsku Mazowieckim odbył się Puchar Polski Seniorów w Grapplingu. Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium.

2021-10-12 2166 Autor: IM, materiały prasowe
IV liga: remis Unii Turzy. Wygrana Czarnych Gorzyce
0

W 10. kolejce II grupy IV ligi Unia Turza zremisowała 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z LKS-em Czaniec, a Czarni Gorzyce wygrali 3:0 z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2021-10-11 2379 Autor: IM, źródło: Unia Turza
Odra Wodzisław: seria porażek przełamana!
0

Odra Wodzisław pokonała 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry w spotkaniu 12. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia przełamała tym samym serię czterech spotkań bez zwycięstwa w lidze. Piłkarz i sztab szkoleniowy zwycięstwo zadedykowali byłemu trenerowi Damianowi Nowakowi.

2021-10-11 3474 Autor: IM, źródło: Odra Wodzisław
Odra Wodzisław na skraju bankructwa? Odchodzą zawodnicy, odszedł trener
1

O tym, że źle się dzieje w Odrze Wodzisław informujemy Was od dłuższego czasu. Klubowa kasa świeci pustkami, wczoraj zrezygnował trener, a przedwczoraj odszedł jeden z czołowych zawodników.

2021-10-08 5737 Autor: Wacław Wrana
Siatkarki ZORZY świetnie rozpoczęły sezon
0

Świetny tydzień otwarcia rozgrywek mają za sobą siatkarki wodzisławskiej ZORZY, które rozpoczęły walkę o Mistrzostwo Śląska młodziczek.

2021-10-04 2759 Autor: Materiały prasowe
I Liga Śląska: Górnik Radlin wygrywa z LKS Olimpią Włodowice
0

Pierwsza runda I Ligi Śląskiej już za nami. Seniorzy Górnika Radlin pokonali LKS Olimpię Włodowice 3:0.

2021-10-04 2864 Autor: Materiały prasowe