zamknij

Galeria

Nowa siłownia na świeżym powietrzu w Wodzisławiu

W Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śl., w pobliżu wybudowanego w zeszłym roku wielofunkcyjnego boiska, powstała siłownia na świeżym powietrzu oraz plac do sportów lekkoatletycznych. Dziś miało miejsce oficjalne otwarcie nowego obiektu.

2017-11-28 Autor: mk
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Oddie 2017-11-28 16:32:02

  Jedyne czego nie potrafię zrozumieć w tym wszystkim to to, dlaczego wszystkie obiekty które defacto wykorzystywane będą w okresie letnim otwierane są na zimę...? nie można otworzyć takich rzeczy na wiosnę, rozpoczęcie lata? Od razu miejsce tętniło by życiem i faktycznie było wykorzystywane.. a tak, najpierw trochę przez zimę poniszczeje a potem będzie użytkowane.

  Mimo wszystko brawo! Wodzisław się rozwija, oby tak dalej i w różnych zakątkach naszego miasta.

  2 3
 • ~Esselte 2018-01-11 17:10:13

  Klasyczny przykład jak wyrzucić pieniądze w błoto. Nikt, nigdy z tego nie będzie korzystał, ważne żeby były zdjęcia z otwarcia, zapis w Internecie i podczas kolejnych wyborów można będzie powiedzieć jak dużo zrobiliśmy w tej kadencji. Najłatwiej wydaje się publiczne pieniądze......

  2 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.