Akademia Sportowa Top Team

Złota Zosia Zdziebło
0

Sobotnie zawdody Pucharu Europy w jujitsu, okazały się wspaniałą imprezą dla zawodników Akademii Sportowej TOP TEAM. Dwa medale i ogrom nowego doświadczenia to bagaż z jakim wracają do kraju.

2018-03-28 17:09 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Reprezentacyjne powołania dla wodzisławskich judoków
0

Trójka zawodników z Akademii Sportowej Top Team została powołana do Kadry Polski w kategorii u-15.

2018-01-17 17:49 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Sukces młodych judoków Akademii Top Team w Bielsku Białej
0

Ubiegła sobota w Bielsku Białej stanęła pod znakiem VII Międzynarodowego Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży, w którym udział wzięło ponad 1300 zawodników z 95 klubów z całej Europy, wśród nich znaleźli się również reprezentanci Akademii Sportowej Top Team.

2018-01-15 19:20 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Młodzi judocy Akademii Top Team z medalami na Ogólnopolskim turnieju w Katowicach
1

W Ogólnopolskim turnieju kwalifikacyjnym, który odbył się 7 stycznia w Katowicach, wystartowało 6 zawodników Akademii Sportowej Top Team, z czego aż 5 przywiozło medale.

2018-01-11 14:15 Autor: PS, źródło: Akademia Sportowa Top Team
Bardzo dobry rok Pauliny Śnieg
0

To był niezwykle pracowity rok dla 14-letniej zawodniczki Octagon Team Junior Pauliny Śnieg, uczennicy Gimnazjum nr 2 w naszym mieście. Sezon 2016/2017 zakończyła z największą liczbą punktów w swojej kategorii wiekowej.

2017-12-13 15:40 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Judo: Zawodniczka Akademii Sportowej Top Team powołana do kadry narodowej
0

12-letnia Zosia Zdziebło, podopieczna wodzisławskiej mistrzyni Sandry Pniak, została powołana do kadry narodowej na wrześniowy Puchar Świata Juniorów Młodszych w Czarnogórze.

2017-09-11 09:35 Autor: PS