Stowarzyszenie Fotobalans po raz kolejny zmienia miasto Wodzisław Śląski w regionalną stolicę kultury. – Program artystyczny tegorocznej edycji festiwalu jest bardzo zróżnicowany – mówi Dawid Lach, koordynator projektu. – Odwiedzą nas artyści fotograficy z kraju jak i zza południowej granicy. Nie zabraknie także prezentacji lokalnych grup fotograficznych – dodaje.
Druga edycja festiwalu to kontynuacja multimedialnej formy prezentacji zdjęć wraz z komentarzem autorów. W ramach dwudniowego festiwalu Stowarzyszenie Fotobalans zorganizowało także darmowe warsztaty fotograficzne: „portret kreacyjny” oraz „spotkanie z solarigrafią”, które poprowadzą przyjezdni goście.
PROGRAM:
26 września / piątek
godz. 17.30 Otwarcie Festiwalu
godz. 18.00 Format
godz. 18.30 Niezależni
godz. 19.00 Pictorial Team „Na krawędzi rzeczywistości”
godz. 19.30 Waldek Chądzyński
godz. 20.30 Roland „Kilimanjaro” Błażejewski
godz. 21.30 Forum Obiektywne
godz. 22.00 Grupa Indygo.
27 września / sobota
godz. 12.00 Warsztaty Fotograficzne „Spotkanie z solarigrafią” – prowadzi Tandem Fotograficzny Kaszuby
godz. 12.00 Warsztaty Fotograficzne „Portret Kreacyjny” – prowadzi Monika Ekiert –Jezusek
godz. 17.30 Stowarzyszenie Fotobalans
godz. 18.00 Tandem Fotograficzny Kaszuby
godz. 18.45 Pięknografia
godz. 19.45 Tamara Cerna „SofiG”
godz. 20.45 Waldemar Markiewka
godz. 21.45 Monika Ekiert – Jezusek.
Patronem medialnym imprezy jest m.in. portal tuWodzisław.pl.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Miały być 52, było 260. Rekordzistka przeczytała aż tyle książek
2138Bezpieczne zachowanie w wolnym czasie. Spotkanie policjanta z dziećmi
1774Coast Patrol gwiazdą WOŚP w Rydułtowach
1564Stand-up w WCK. Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w Wodzisławiu
1500Rydułtowy: W szkole postrzelamy... wirtualnie. Otwarto pierwszą w powiecie strzelnice (foto,wideo)
770Rydułtowy: W szkole postrzelamy... wirtualnie. Otwarto pierwszą w powiecie strzelnice (foto,wideo)
+1 / -325-lecie Powiatu Wodzisławskiego. Za nami Koncert Noworoczny
+0 / -2XXIII Miejski Festiwal Widowisk Jasełkowych za nami. Nagrodzono zwycięzców
+0 / -2"Mój lekturowy przebój". Kto najlepszy w konkursie?
+2 / -5Stand-up w WCK. Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w Wodzisławiu
+1 / -4Rydułtowy: W szkole postrzelamy... wirtualnie. Otwarto pierwszą w powiecie strzelnice (foto,wideo)
0"Mój lekturowy przebój". Kto najlepszy w konkursie?
0Miały być 52, było 260. Rekordzistka przeczytała aż tyle książek
0Stand-up w WCK. Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w Wodzisławiu
0Coast Patrol gwiazdą WOŚP w Rydułtowach
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertKtórędy powinna przebiegać linia kolejowa łącząca Wodzisław z Jastrzębiem?
Oddanych głosów: 2319