zamknij

Wiadomości

Kolizja na ul. Mszańskiej w Turzy - jedna osoba poszkodowana

2020-01-17, Autor: JP

Wczoraj po południu na ul. Mszańskiej w Turzy Śląskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Poszkodowana trafiła do szpitala na badanie, ale na szczęście skończyło się na nieznaczych obrażeniach.

Reklama

Do kolizji doszło wczoraj (czwartek, 16 stycznia) ok. 16:45 na ul. Mszańskiej w Turzy Śląskiej.

Sprawca kolizji - kierujący citroënem berlingo - wyjeżdżał z jednej z dróg podporządkowanych przy ul. Mszańskiej. Skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa poszkodowanej, która kierowała škodą fabia w kierunku Mszany.

- Oboje byli trzeźwi. Zostali przetransportowani do szpitala celem ustalenia obrażeń. Poszkodowana doznała ogólnych obrażeń ciała, więc zwolniono ją ze szpiala - relacjonuje oficer prasowy wodzisławskiej policji sierż.szt. mgr Katarzyna Muszyńska.

Policja zatrzymała dowody rejestracyjne obu pojazdów. Zdarzenie zakwalifikowano jako wykroczenie drogowe.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Wilchwer 2020-01-17
    15:47:43

    7 2

    Ja chciałem podziękować tym co są odpowiedzialni za ten bałagan na drogach, chodzi mi o zamknięcie kilku dróg Mszana i okolice.
    Skrzyżowanie dróg 933 z 930 z Moszczeńską, jeden wielki bałagan, gdzie informacje o ponownym wprowadzenia ruchu wahadłowego na 933 most??? Jeden wielki Cyrk!!! Już dawno temu obiecywano że to skrzyżowanie będzie miało sygnalizacje z uwagi na bezpieczeństwo w tym miejscu i nic a radzcie sobie sami. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja po gdzinie 14 tej bo jeżdze przed. Jaka wasza opinia?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.