Poznaliśmy nazwiska osób, które będą reprezentować mieszkańcó w Radzie Miasta i Radzie Gminy w powiecie wodzisławskim.
Oto nazwiska w poszczególnych gminach i miastach:
Godów - 15 mandatów
- Beata Jeleń
- Łukasz Balcar
- Krzysztof Kubica
- Bogusław Dziędziel
- Tadeusz Pająk
- Sabina Kasprzak-Tecmer
- Tomasz Nawrat
- Kamil Gąsior
- Danuta Niziołek
- Zbigniew Gajek
- Katarzyna Skrzyszowska
- Grzegorz Kopiec
- Wiktor Hudek
- Jacek Kołek
- Magdalena Spandel
Gorzyce - 21 mandatów
- Eugeniusz Katryniok
- Stanisław Zbroja
- Alicja Zuch
- Rafał Maciuga
- Michał Menżyk
- Justyna Lazar
- Józef Sosnecki
- Artur Lankocz
- Daria Brzdęk
- Krzysztof Małek
- Krzysztof Paloc
- Urszula Wachtarczyk
- Maria Czarnecka
- Janusz Smołka
- Grzegorz Sosna
- Leszek Pukowski
- Piotr Wawrzyczny
- Grzegorz Student
- Monika Zając
- Piotr Lubszczyk
- Mirela Bura
Lubomia - 15 mandatów
- Laura Depta
- Monika Biły
- Maria Franiczek
- Rafał Korzonek
- Zbigniew Szuba
- Beata Kopel
- Mateusz Szymała
- Antoni Pawełek
- Piotr Bałdyga
- Andrzej Tanżyna
- Jarosław Pawełek
- Monika Patas Czajka
- Marek Szebesta
- Arkadiusz Kochanek
- Żaneta Zdrzałek
Marklowice - 15 mandatów
- Wiesław Mika
- Aleksander Kądziela
- Czesław Mrozek
- Ewa Skupień
- Bogusław Herman
- Grzegorz Bąk
- Sylwester Pupek
- Piotr Pękała
- Sebastian Skupień
- Jakub Pawelec
- Iwona Fojcik
- Szymon Styrnol
- Tomasz Kubala
- Barbara Szulik
- Piotr Zając
Mszana - 15 mandatów
- Wioleta Szotek
- Marek Liśnikowski
- Alojzy Wita
- Sebastian Berger
- Łucjan Marek
- Paulina Antończyk
- Piotr Kuczera
- Matek Kotula
- Krzysztof Rduch
- Piotr Gonsior
- Ilona Mura
- Ewa Wawrzyczny
- Roman Bura
- Marta Cieślik
- Barbara Kruczek
Pszów - 15 mandatów
- Michał Lorek
- Marek Kolorz
- Adam Paruzel
- Czesława Stramka
- Jolanta Lis
- Czesław Krzystała
- Zuzanna Pyszny
- Marek Korzonek
- Marcin Grzenia
- Agnieszka Gebel
- Helena Durok
- Karina Powała
- Łukasz Duda
- Marian Morawiec
- Marek Fibic
Radlin - 15 mandatów
- Grażyna Brachman
- Piotr Hetman
- Mirosław Hink
- Wiesław Polnik
- Krzysztof Kąsik
- Ewa Trzeciok
- Beata Klima
- Ewa Szulik
- Adam Cyran
- Agata Strójwąs
- Maria Jackson
- Ewa Kubica
- Barbara Surma
- Szymon Gołdyn
- Marcin Podleśny
Rydułtowy - 15 mandatów
- Monika Pielczyk
-
Michał Pierchała
-
Zbigniew Berger
-
Danuta Kosteczko
-
Halina Zając
-
Jerzy Wróblewski
-
Adam Meslik
-
Mateusz Szweda
-
Barbara Wojciechowska
-
Sławomir Zalenga
-
Krystian Wolnik
-
Marek Wystyrk
-
Wiesława Ciurko
-
Gabriel Miliczek
-
Tomasz Wojak
Tagi:
wybory samorządowe 2024 wyniki,
wybory 2024,
rady gmin 2024,
rady miast 2024,
Rada Miasta Rydułtowy,
Rada Miasta Pszów,
Rada Miasta Radlin,
Rada Gminy Mszana,
rada gminy marklowice,
rada gminy lubomia,
rada gminy Gorzyce,
Rada Gminy Godów