zamknij

Wiadomości

Kto może skorzystać z rydułtowskiej ogrzewalni?

2020-01-20, Autor: AB, materiały prasowe

Osoby bezdomne z Rydułtów mogą korzystać z ogrzewalni, która choć pozbawiona wygód, zapewnia ciepło i bezpieczeństwo.

Reklama

Osoby bezdomne z Rydułtów mogą korzystać z ogrzewalni, która znajduje się przy ulicy Raciborskiej 369 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Miejsce to przeznaczone jest dla osób, które nie mają dachu nad głową i nie mają innej możliwości zabezpieczenia przed zimnem w nocy.

Ogrzewalnia czynna jest codziennie w godz. od 19:00 do 7:00.

Ogrzewalnia jest miejscem, które zapewnia bezpieczeństwo i wsparcie w sytuacji kryzysowej, jej użytkownicy nie mogą jednak liczyć na dodatkowe wygody. 

Jest również miejscem, do którego może trafić każdy. Nad bezpieczeństwem użytkowników ogrzewalni czuwa pracownik, który w razie zagrożenia wzywa służby porządkowe.

Z rydułtowskiej ogrzewalni systematycznie korzysta od 8 do 10 osób, najczęściej są to te same osoby, które z różnych przyczyn nie mogą trafić do schroniska. 

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co czytają wodzisławianie?
Oddanych głosów: 175