zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Niezwykłe pokazy Cyrku Warszawa na Świńskim Targu

2012-03-19, Autor: dk
Już w najbliższy czwartek, w naszym mieście będzie można zobaczyć nowy, atrakcyjniejszy program Cyrku Warszawa.

Reklama

Mieszkańcy Wodzisławia będą podziwiać występy Cyrku Warszawa. W tym sezonie artyści cyrkowi zaprezentują widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgarii, Ukrainy, Rosji i z Polski.

W programie zaplanowano m.in. żonglerkę ogniami, popisy napowietrzne na szarfach, akrobacje z szalonym fortepianem oraz na latarni, pokazy gołębi, małpek, węży i piesków, a także niepowtarzalny występ clowna Dimo i clowna Fantik.

 

Pokazy cyrkowe będzie można zobaczyć w czwartek, 22 marca, o godzinie 17:00, przy ul. Bogumińskiej, na Świńskim Targu.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ticzer 2012-03-19
    22:19:24

    0 0

    Pierwsza sprawa - możnaby podać chociaż ceny biletów. Druga rzecz - nie znam się na prawie autorskim, ale podając jako źródło zdjęć Materiały prasowe a na zdjęciach widoczny jest adres skąd zostały one pobrane chyba nie jest powodem do dumy. Ciekawe czy autorzy tych zdjęć wyrazili chociaż zgodę na ich "przedruk". Generalnie większa część fotek na tym portalu pochodzi z "materiałów prasowych". Czyżby redakcja bała się, że im goście odpłyną właśnie do źródłowych portali? Może tak trzeba zrobić skoro część tekstów i fotek jest tworzona przez inne podmioty i osoby. A do tego te wspólne artykuły z siostrzanymi serwisami.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.