zamknij

Kultura i rozrywka

Spotkaj się z pisarzem Andrzejem Paczkowskim

2020-11-25, Autor: mk

Andrzej Paczkowski spotka się ze swoimi sympatykami już 27 listopada o godz. 17:00. Rzecz dziać się będzie w ramach wydarzenia „Pocztówki z Wodzisławia” organizowanego przez Classic Ballanga Teatr i Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną. Spotkanie odbędzie się online za pomocą platformy zoom.us.

Reklama

Andrzej Paczkowski debiutował nowelą „Bo moje siostry“, w której bohaterem był pozbawiony sentymentów alkoholik i złodziej. W swoim dorobku ma również takie tytuły, jak m.in. „Melancholia”, „Oko czarownicy”, a także książki, których akcja toczy się w Wodzisławiu Śląskim.

„Tajemnica latarni morskiej” opowiada o młodym chłopaku, który zostaje na świecie całkiem sam ze swą złą ciotką Barbarą. Pewnego dnia odkrywa on rodzinną tajemnicę, która doprowadzi go do tajemniczej latarni i świata baśni, o jakim nawet nie marzył.

Z kolei w drugiej – „ W grobie ci do twarzy“ występują pewne osoby z kręgu miasta.

Kolejna książka jego aktorstwa, której akcja toczyć będzie się w naszym mieście to - „Hekasa”, która ukaże się już w przyszłym roku. Andrzej Paczkowski napisał też sztukę dla Classic Ballanga Teatr.

Andrzej Paczkowski spotka się ze swoimi sympatykami już 27 listopada o godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się online za pomocą platformy zoom.us.

>>Wywiad z Andrzejem Paczkowski - Wszystko wzięło się z mojego snu

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy zamierzasz zaszczepić się przeciwko COVID-19?
Oddanych głosów: 520