SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Olkuszu

2018-06-13, Autor: szuM

SUP Lifting Team Bugla Bike Service wyruszył do Olkusza, w którym to na zawodników czekała 4 edycja cyklu Bike Atelier Maraton MTB Olkusz.

Ekipa SUP Lifting Team Bugla Bike Service stawiła się w pełnym składzie w niedzielnym Bike Atelier Maraton MTB Olkusz. Było sucho, upalnie, piaszczyście, szybko i technicznie ale kolarze drugi dzień z rzędu potwierdzili wspaniałą dyspozycję.

Na dystansie Pro mającym 65 km i 875 m przewyższenia Zuzanna Krzystała-Stępień była najlepsza zarówno w kategorii Open Kobiet jak i w swojej kategorii wiekowej, tak jak Tomasz Stępień, który zdobył złoto w swojej kategorii wiekowej. Marcin Paliński zakończył za to wyścig na 10. miejscu.

W kategorii Hobby/Family mającej 28,7 km i 329 m przewyższenia Sandra Adamczyk ukończyła zawody na 1. miejscach w kategorii Open Kobiet i w swojej kategorii wiekowej, Julia Biskup tak samo zdobyła 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Adam Maroszek uplasował się na 6. pozycji.

Gościnnie w barwach SUP Lifting Team Bugla Bike Service wystąpili na dystansie Pro Stanisław Kraski (8. miejsce w swojej kategorii) i Adam Pająk (34. miejsce) oraz na dystansie Hobby Artur Adamczyk (29. miejsce).

Oceń publikację: + 1 + 12 - 1 - 0