zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~francik 2017-05-14 14:00:35

  oj nieładnie władze Jastrzębia , przecież u was jest 100 % pisowców , przecież kościół u was ma na wszystkich murach na zewnątrz płaskorzeźby kaczyńskich , i taką nieładną nazwę ronda ? nie jest wam wstyd ???
  ta nazwa powinna brzmieć :
  RONDO UKOCHANYCH BRACI KACZYŃSKICH
  i pod spodem małymi literkami
  Ufundowali wdzięczni mieszkańcy Jastrzębia Zdroju braciom Kaczyńskim !!!!
  TAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ !!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Monika Krzepina 2017-05-14 09:41:03

  Quiz już dodany. Przepraszamy za usterki :)

 • ~Basia Jasińska 2017-05-14 09:00:21

  chyba zapomnieliście dodać ten quiz...

 • ~Wojciech Kotyla 2017-05-13 22:20:44

  pytanie nr 4 jest nieprecyzyjne - 2 możliwe odpowiedzi ;-)

 • ~Wojciech Kotyla 2017-05-13 22:13:40

  @Maja - 30-lecia nie przejdzie, bo różne oszołomy polityczne będą szukały uzasadnienia dla owej rocznicy ;-) Trzydziestka jest już prostszą nazwą bo znajduje się tam 30 bloków mieszkalnych ot taki majstersztyk budowniczych z PRL-u ;) Najzabawniejsze jest jednak to, że na nazwę mogą głosować członkowie SM czyli również mieszkańcy Pszowa czy Rydułtów a może i ktoś mieszkający poza granicami kraju ale będący członkiem spółdzielni - tak przynajmniej wynika z regulaminu. Fajny jest też zapis "Organizator Konkursu może odstąpić od przewidzianej nagrody o ile nie spełni ona oczekiwań Organizatora." Oczekiwań jednak do końca nie podano ;)

 • ~Wojciech Kotyla 2017-05-13 21:52:19

  Mistrzowska kompozycja! Widać, że kibice są niezwykle kreatywni, aż żal zaklejać taki artystyczny przekaz innymi ogłoszeniami. Prezes Zieliński chyba na głowę upadł z cytowaniem artykułu 63 kodeksu wykroczeń. Nie wiem kto mu to doradził, ale plakat umieszczony na słupie ogłoszeniowym jest raczej w odpowiednim miejscu, poza tym zgoda z tego co pamiętam nie jest wymagana. Od wielu wielu lat ogłoszenia na słupach są darmowe i żadnych zgód nie przewiduje jakakolwiek procedura. Policja/prokurator z automatu powinna odrzucić zawiadomienie na podstawie w/w artykułu. Co prawda jest pewien haczyk, ale równie sprawnie został ominięty. W mojej opinii to nie ten artykuł panie prezesie Z.

 • ~Rafał Swoboda 2017-05-13 20:32:43

  Osiedle Zmian

 • ~Jarosław Polok 2017-05-13 20:12:55

  Może w ogóle zrobić kolejowe pielgrzymki do Częstochowy, Piekar Pszowa Turzy itd?

 • ~francik 2017-05-13 12:48:41

  dziwicie się ? bo my nie , to są skutki rabunkowej gospodarki i nie zaplanowanego wydobycia wyrobisk .
  przecież to widać to co robią z wydobyciem węgla w Rydułtowach to makabra , już nie raz tak był że wydobywali urobek z wyrobisk zagrożonych tąpaniami , przez zamknięcie tych wyrobisk przez Urząd Górniczy wstrząsy ustały
  ale jest to na nowo Znów tąpania i wstrząsy dlaczego ?
  ano dlatego że bezmózgowcy z dyrekcji kopalni Rydułtowy weszli do pokładów tąpiących !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  a że ludność się boi ? a co nas to obchodzi byle mamy wydobycie i tak szybko nie dojdzie do zamknięcie tej upadającej kopalni ,
  MUSI UPAŚĆ BO NIE MA KTO TYM ZAKŁADEM DOBRZE ZARZĄDZAĆ !!!

 • ~francik 2017-05-13 12:41:02

  słuchajcie mam super nazwę dla tego osiedla
  oczywiście za zasługi prezesunia w mozolnej pracy doprowadzenia naszej ojczyzny na dno bankructwa
  proponuję nazwać to osiedle :
  OSIEDLE UKOCHANYCH BRACI KACZYŃSKICH

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Wodzisław powinien współpracować z MZK?

Oddanych głosów: 254