Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego

Czwarta wygrana kadetów MKS Wodzisław
0

W czwartkowy wieczór koszykarze MKS Wodzisław Śląski gościli w swojej hali Mistrza Polski z poprzedniego sezonu w kategorii MU-14 rocznik 2002 – zespół Żak Żory.

2016-10-26 14:30 Autor: mk; źródło: MKS Wodzisław
Trzecia wygrana kadetów MKS Wodzisław
0

To pierwsza wyjazdowa wygrana kadetów MKS Wodzisław Śląski. Po dwóch wygranych meczach na własnym parkiecie koszykarze ponownie triumfowali w ramach rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej. Tym razem w Jaworznie.

2016-10-18 14:09 Autor: mk
Kolejna wygrana MKS Wodzisław Śląski
0

Drugi, wodzisławski mecz rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Kadetów MU-16 w strefie śląsko-opolskiej okazał się udany dla naszych koszykarzy. MKS Wodzisław Śląski wygrał z MOSM Bytom II.

2016-10-12 11:10 Autor: mk
MKS Wodzisław Śląski zwycięzcą ogólnopolskiego turnieju
0

Zawodnicy MKS Wodzisław Śląski zajęli 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Kadetów w Piasecznie. Przedsezonowy sprawdzian zdali celująco!

2016-09-14 08:51 Autor: mk
W zakończonym niedawno sezonie narciarskim uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego wywalczyli mistrzostwo i wicemistrzostwo Śląska
0

Podsumowanie sezonu narciarskiego uczniów Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego

Sezon narciarski dobiegł końca, a wraz z nim występy uczniów Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego. Młodym narciarzom udało się wywalczyć tytuł Mistrza Śląska oraz Wicemistrzyni Śląska.

2016-04-15 11:00 Autor: ps, źródło: G3MS
Zawodnicy MKS-u Wodzisław i uczniowie G3 Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w zawodach biathlonowych na Stadionie Śląskim
0

Narciarze MKS-u Wodzisław Śląski wystartowali w zawodach biathlonowych

Narciarze MKS-u Wodzisław Śląski oraz uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego wystąpili gościnnie w zawodach biathlonowych na Stadionie Śląskim.

2016-03-25 10:15 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
0

Uczennice z G3 odwiedziły Finlandię

Dwie uczennice klas drugich z Gimnazjum 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śląskim wraz z opiekunami wzięły udział w spotkaniu związanym z realizacją projektu Erasmus+. Gospodarzem wizyty była szkoła w Rovaniemi na północy Finlandii.

2016-01-21 07:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe G3 Wodzisław Śląski
0

Uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego poznali zawody na całe życie

W Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim już po raz kolejny zorganizowano warsztaty zawodowe pod hasłem „Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”. Zajęcia odbyły się w ramach międzynarodowego programu Erasmus +.

2015-11-30 07:00 Autor: dk ; źródło: materiały prasowe
14 medali zdobyli na zawodach lekkoatletycznych uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego
0

14 medali dla uczniów Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Aż 14 medali przywieźli uczniowie Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego w Wodzisławiu Śląskim z Otwartych Mistrzostw Rydułtów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 1 października na stadionie Naprzodu Rydułtowy.

2015-10-20 09:00 Autor: ps, źródło: G3MS