LKS Czaniec

IV Liga: Porażka Czarnych z LKS-em Czaniec
0

W niedzielę o nietypowej godzinie, bo o 11:00 zawodnicy Czarnych Gorzyce podejmowali zespół LKS-u Czaniec. Goście byli faworytem tego spotkania, i z tej roli wywiązali się w stu procentach. Czarni ulegli 0:3 i zajmują obecnie 14. miejsce w tabeli.

2022-06-07 18:00 Autor: KB
Odra Wodzisław rozgramia LKS Czaniec. Unia Turza niepokonana
0

Wysokie zwycięstwo Odry Wodzisław w meczu z LKS Czaniec. Na wyjeździe wygrywają 7:1. Z kolei Unia Turza podtrzymuje zwycięską passę – od czterech spotkań drużyna jest niepokonana.

2021-05-31 09:16 Autor: mk, źrodło: Odra Wodzisław, Unia Turza
Unia Turza długo na to czekała. Wreszcie zwycięstwo!
0

42 dni musieli czekać kibice Unii na ligowe zwycięstwo swojej drużyny, ale wreszcie się doczekali. Unici pokonali na własnym boisku LKS Czaniec 3:2.

2021-05-24 13:04 Autor: mk, źródło: Unia Turza
0

III liga: nasze zespoły wciąż bez wygranej

Drugi remis w drugim ligowym meczu. Odra, po podziale punktów na inagurację w Wodzisławiu, tym razem zremisowała w Leśnicy, z tamtejszym LZS-em.

2013-08-14 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut
Paweł Polak był najjaśniejszym punktem drużyny w meczu z LKS-em Czaniec
0

Odra przegrywa z LKS-em Czaniec: tak katastrofalnych 45 minut jeszcze nie było

Dwie stracone bramki, poprzeczka i dwa słupki. Odra Wodzisław na własnym boisku uległa LKS-owi Czaniec 0-2. - Odkąd tu jestem, tak katastrofalnych 45 minut w naszym wykonaniu jeszcze nie było - powiedział o pierwszej połowie trener Piotr Sowisz.

2013-05-26 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Wiemy już kiedy i o której Odra zagra przed własną publicznością
0

Wiosna w III lidze: dokładne terminy meczów domowych Odry

W rundzie wiosennej Odra Wodzisław siedmiokrotnie zagra na własnym boisku. 6 z 7 meczów zostatnie rozegranych przy sztucznym oświetleniu.

2013-02-27 12:45 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Tomasz Bąkowski w Czańcu zaprezentował się rewelacyjnie
2

Odra remisuje w Czańcu. Świetny Bąkowski

Kolejny punkt do swojego konta mogą dopisać piłkarze Odry, którzy zremisowali z LKS-em Czaniec 1:1. W 39. minucie po "główce" Mateusza Krupy wodzisławianie wyszli na prowadzenie, a 10 minut przed końcem do remisu z rzutu karnego doprowadził Maciej Żak.

2012-10-14 00:00 Autor: gs