Marek Przybysz

Kolejny sukces siatkarzy plażowych
0

W pierwszej połowie lipca zostały rozegrane turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski. W dniach 4 – 5.07 w Myślenicach rywalizowali Kadeci. W tym turnieju klub SK Górnik Radlin reprezentowały dwie pary Granieczny Beniamin/ Bugajski Jakub i Konieczny Kamil/Kasprzyk Jakub. Ostatecznie para Granieczny/ Bugajski zajęła I miejsce, natomiast para Konieczny /Kasprzyk wywalczyła III miejsce. Finał Mistrzostw Polski Kadetów odbędzie się w dniach 18-19.07 w Warszawie.

2017-07-18 16:44 Autor: PS, źródło: SK Górnik Radlin
Absolwenci Gimnazjum Sportowego w Radlinie brązowymi medalistami Mistrzostw Świata
0

Wielkim sukcesem zakończył się wyjazd na Mistrzostwa Świata Szkół dla reprezentacji Polski w siatkówce plażowej chłopców. Ekipa trenera Marka Przybysza w składzie: Beniamin Granieczny, Jakub BugajskiWojciech Szwed zajęła 3 miejsce w kategorii U-18 w imprezie odbywającej się na dalekiej wyspie Tahiti we Francuskiej Polinezji (27.05-02.06.17).

2017-06-15 11:55 Autor: PS, źródło: SK Górnik Radlin
Młodzi siatkarze z powiatu w półfinale Mistrzostw Świata Szkół w Siatkówce Plażowej
0

Od 27 maja do 3 czerwca w stolicy Polinezji Francuskiej - Papeete odbywają się Mistrzostwa Świata Szkół w Siatkówce Plażowej. Udział w tej prestiżowej imprezie zagwarantowali sobie młodzi mieszkańcy naszego powiatu zdobywając w ubiegłym roku jako drużyna Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie tytuł Mistrzów Polski Gimnazjady w tej dyscyplinie. Nasz zespół doszedł do półfinału, z którego transmisję na żywo będziemy mogli obejrzeć w Czernicy (powiat rybnicki).

2017-05-31 13:17 Autor: df, źródło: materiały prasowe
0

Siatkówka: Historyczny sukces młodych radlinian

W ubiegłym tygodniu w Tarnowie Podgórnym (województwo wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w siatkówce, w których wystąpił zespół SK JSW KOKS Radlin.

2015-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
3

Która szkoła ma najlepszych szczypiornistów?

Szkoła Podstawowa nr 15 z Wodzisławia wygrała powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców. Teraz jej uczniowie wystąpią w rozgrywkach rejonowych. Turniej rozegrano w Marklowicach.

2014-03-13 08:57 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Juniorzy z Radlina nie będą Mistrzami Śląska

Siatkarze SK Górnik Radlin odpadli z rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Juniorów. Podczas turnieju półfinałowego w Jastrzębiu przegrali wszystkie trzy mecze.

2013-01-22 00:00 Autor: mk, źródło: SK Górnik Radlin