Juniorzy z Radlina nie będą Mistrzami Śląska

Siatkarze SK Górnik Radlin odpadli z rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Juniorów. Podczas turnieju półfinałowego w Jastrzębiu przegrali wszystkie trzy mecze.

Najpierw podopieczni Marka Przybysza zostali zdeklasowani przez Jastrzębski Węgiel 3-0, zdobywając zaledwie 42 pkt w całym spotkaniu. Dzień później na rozkładzie ekipy z Radlina była trzecia drużyna Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy nawiązali bardziej wyrównaną walkę, ale również nie zdołali ugrać ani jednego seta. Wtedy było już pewne, że o finale mogą zapomnieć.

W ostatnim spotkaniu radlinianie grali z MKS-em MOS Płomień Sosnowiec. Wyszli na parkiet mocno podrażnieni. Znakomicie zaczęli, wygrywając dwie pierwsze partie meczu. Niestety kolejne sety należały już do rywala, który z czasem osiągał coraz większą przewagę. Dobitnie dowiódł tego wynik tie-braku, którego Górnik przegrał 7-15.

Wyniki:

SK Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel  0:3 (12:25, 17:25, 13:25)

SK Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel 3  0:3 (19:25, 20:25, 21:25)

SK Górnik Radlin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:23, 25:21, 21:25, 17:25, 7:15)