Piłkarki z Wodzisławia w wojewódzkim finale

Po raz kolejny doskonale spisały się dziewczęta reprezentujące Gimnazjum nr 2 w rozgrywkach piłki nożnej.

2015-05-29 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejny sukces piłkarek z Gimnazjum nr 2 w Coca-Cola Cup

Żeńska drużyna piłki nożnej Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej w Wodzisławiu Śląskim reprezentowała szkołę w finale wojewódzkiego turnieju Coca Cola Cup.

2015-05-24 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Koszykówka: najlepsze gimnazjalistki w powiecie zagrały w Wodzisławiu

W hali Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim rozegrane zostały zawody finałowe Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczyły w nich dziewczęce reprezentacje gimnazjów nr: 1,2,3 i 4 z Wodzisławia oraz Gimnazjum z Turzy Śl., Radlina oraz Marklowic.

2015-01-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kadetki Olimpii liderem swojej grupy

Kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław grają w tym sezonie znakomicie. Zwyciężyły w kolejnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16. Tym razem bez problemów pokonały drużynę MKS Żywiec-GUKS Sukces Lipowa 90:26.

2014-11-23 19:20 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Udany start kadetek Olimpii Wodzisław

Kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski od zwycięstwa rozpoczęły eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16. W rozegranym we wtorek meczu wyjazdowym podopieczne trenera Korzenia pewnie pokonały drużynę MOSM Tychy 60:75 (9:17, 14:17, 16:21, 21:20).

2014-09-27 10:15 Autor: mkor, źródło: Olimpia
Reprezentacyjna trójka Olimpii
0

Koszykarki Olimpii powołane do kadry śląskiej reprezentacji

Trójka zawodniczek Olimpii Wodzisław dostała powołanie do reprezentacji Śląska na Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Impreza rozpoczyna się dzisiaj w Jeleniej Górze.

2014-06-18 07:51 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Duet na miarę reprezentacji

Dwie koszykarki Olimpii Wodzisław - Katarzyna Pawlik i Wiktoria Grzegorzek wywalczyły awans z kadrą województwa do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejny dowód na to, że koszykarskie klasy sportowe w wodzisławskim Gimnazjum nr 2 zdają egzamin.

2014-03-05 08:20 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kadetki Olimpii Wodzisław bez litości dla rywalek

Koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski w czwartej kolejce eliminacji do Mistrzostw Polski kadetek KU-16 pokonały we własnej hali drużynę MKS Kędzieżyn Koźle 76:32 (22:8, 15:4, 18:8, 21:12).

2013-10-21 00:00 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław