Wysoki remis w starciu Czarnych Gorzyce z Górnikiem Pszów

2015-07-31, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Czarni Gorzyce zmierzyli się w trakcie okresu przygotowawczego z Górnikiem Pszów. Starcie obydwu drużyn zakończyło się remisem 4:4.

Wynik spotkania został otwarty już w pierwszej minucie, kiedy to piłkę do bramki gospodarzy skierował Bartosz Ochyj. Chwilę później Czarni Gorzyce doprowadzili do remisu za sprawą Rafała Hernika. Na odpowiedź Górnika również nie trzeba było długo czekać, tym razem Marek Warzeszka został pokonany przez Artura Sobalę. W 18. minucie drużyna gospodarzy ponownie wyrównała, a rzut karny na gola zamienił Krzysztof Warło. Od tego czasu na boisku istnieli już tylko goście, którzy kolejny raz wyszli na prowadzenie, strzelając w dwie minuty dwie bramki, autorstwa Wojciecha FryczaZbigniewa Grasmana.

Choć wydawało się, że w drugiej połowie mecz straci na tempie, było zupełnie odwrotnie. Drużyna z Gorzyc ruszyła do odrabiania strat, a gole Grzegorza Łukasika sprawiły, że sparingowe spotkanie zakończyło się wysokim remisem.

Czarni Gorzyce: Marek Warzeszka - Dawid Siedlaczek, Mariusz Wala (Rafał Ganita 41'), Szymon Panic, Daniel Durka - Krzysztof Warło, zawodnik testowany I (Marek Mnich 41'), Rafał Hernik (Grzegorz Łukasiak 41'), Mariusz Płaczek (zawodnik testowany III 41'), zawodnik testowany II (Mariusz Płaczek 63') - Kamil Oślizło (Karol Wieczorek 41').

Górnik Pszów: Rafał Konieczny - Jacek Kwiatoń (73´ Ireneusz Węgrzyk), Krzysztof Blaszczyk, Kamil Karczmarczyk, Bartosz Ochyj, Paweł Grabiec, Szymon  Nikel, Zbigniew Grasman, Artur Sobala, Wojciech Frycz (73' Kacper Powiecko).