0

Przyszłość Rogów z Pucharem Polski

Przyszłość Rogów zdobyła Puchar Polski w podokręgu Racibórz. W rozegranym wczoraj w Świerklanach spotkaniu rogowianie pewnie pokonali Unię Racibórz 3:1.

2012-03-15 1743 Autor: gs
0

Sukces Witolda Tetłaka w Bośni

Kolejny udany występ zanotował Witold Tetłak. Zawodnik wodzisławskiego klubu "Czarny Smok" zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Bośni i Hercegowiny w Novim Gradu.

2012-03-15 1800 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Zagraj w II edycji Business League

Przed nami II edycja Business League. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału.

2012-03-13 1558 Autor: Marcin Maguda - HLB
0

MKS Zorza blisko siatkarskiej II ligi

Siatkarki Zorzy przeszły jak burza przez Półfinałowy Turniej o wejście do II ligi piki siatkowej kobiet, którego były gospodyniami. Wodzisławianki w trzech rozegranych spotkaniach nie straciły nawet seta.

2012-03-12 2380 Autor: Redakcja, źródło: MKS Zorza
RALP: trwają zapisy na jubileuszowy sezon
0

12 marca będzie miało miejsce pierwsze spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn oraz chętnych do startu w rozgrywkach Rybnickiej Amatorskiej ekstraLigi Piłkarskiej RALP na sezon 2012. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w TYSKIE PUB w Rybniku-Nowiny przy ul. Broniewskiego o godzinie 18:00.

2012-03-09 1371 Autor: Krzysztof Mandrysz - RALP
Zorza walczy o awans do II ligi
0

Zarząd Młodzieżowego Klubu Sportowego ZORZA Wodzisław Śląski serdecznie zaprasza na Turniej Półfinałowy o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet o puchar EUROVIA Polska S.A. Turniej już jutro rozpoczyna się w Wodzisławiu i potrwa do niedzieli. Drużyny rywalizować będą w hali Szkoły Podstawowej nr 8.

2012-03-08 1543 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Kadetki Zorzy Wodzisław Śląski
0

Kadetki Zorzy wicemistrzyniami Śląska

Kolejne trofeum zdobyły siatkarki Zorzy Wodzisław w sezonie 2011/2012. Tym razem tytuł Wicemistrzyń Śląska zdobyły kadetki wodzisławskiego klubu, które wywalczyły srebrne medale w wyczerpującym, pięciodniowym turnieju finałowym w Wodzisławiu Śląskim.

2012-03-07 2557 Autor: MKS Zorza
Na trasie VII Biegu Twardziela stanęło 131 biegaczy
0

VII Bieg Twardziela za nami

Za nami już siódma edycja Biegu Twardziela. Organizator - Klub Sportowy „FORMA” Wodzisław Śl. - podwyższył poprzeczkę i w tym roku wydłużył trasę biegu na wodzisławskich Wilchwach.

2012-03-05 2657 Autor: gs, materiały prasowe
Uczniowie podstawówek zagrają w ping ponga
0

MOSiR „CENTRUM” w Wodzisławiu zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego Dzieci Szkół Podstawowych.

2012-03-02 1461 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe