0

Młodzicy MKS-u gromią kolejnych rywali

W dziewiątym spotkaniu Mistrzostw Śląska MU-13 koszykarze MKS-u Wodzisław pokonali GTK Gliwice 109:45. Było to siódme zwycięstwo drużyny Marka Malika w tych rozgrywkach.

2013-12-10 1693 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Prezes Odry - Grzegorz Gostyński
0

Prezes i trener Odry odpowiedzą na pytania kibiców

W najbliższy czwartek prezes Odry - Grzegorz Gostyński i trener - Grzegorz Jakosz, będą do dyspozycji kibiców. W klubokawiarni "Krzyżówka" obaj panowie podsumują minioną rundę i odpowiedzą na pytania fanów.

2013-12-08 2104 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

W samo południe, czyli Boxing Day w Wodzisławiu

Przed nami I turniej bokserski "Boxing Day" w Wodzisławiu Śląskim. Pieściarskie pojedynki bedą miały miejsce 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. 26 marca 9.

2013-12-07 1825 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Wodzisławscy koszykarze deklasują zabrzan

Koszykarze MKS-u Wodzisław odnieśli szóste zwyciestwo w rozgrywkach mistrzostw Śląska MU-13. Tym razem pokonali u siebie MKS Zabrze 80:33.

2013-12-06 1592 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

MMA:Tokarz mistrzem Polski juniorów!

Znakomicie wypadli zawodnicy Octagonu Team na mistrzostwa Polski MMA w kategorii juniorów. Przemysław Tokarz i Mateusz Legierski zdominowali rywalizację do 73kg, zdobywając kolejno tytuł mistrza i wicemistrza kraju.

2013-12-06 2894 Autor: mkor, źródło: Octagon Team
Drużyna kadetek Zorzy Wodzisław, która awansowała do półfinału mistrzostw Śląska
0

Sukcesy młodzieżowych drużyn Zorzy Wodzisław

Kadetki Zorzy Wodzisław rozbiły u siebie Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 i awansowały do półfinału mistrzostw Śląska. Udział w dalszej rundzie eliminacji wywalczyły też młodziczki.

2013-12-04 1485 Autor: mkor, źródło: Zorza Wodzisław
0

Bielecka najlepsza z polskich zawodniczek we Włoszech

Przełom listopada i grudnia dla Dominiki Bieleckiej minął pod znakiem sportowych zmagań na nartach. We włoskiej miejscowości - Santa Clara, Polka zajęła 4. miejsce na dystansie 5 km stylem klasycznym.

2013-12-02 1246 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Olimpia Wodzisław: dobra gra z czubem tabeli

To był wymagający weekend dla koszykarek Olimpii. W sobotę lider, a w niedzielę wicelider II ligi kobiet przyjechał do Wodzisławia Śląskiego. Mimo trudnego terminarza, Olimpijki pokazały się z dobrej strony i wygrały jedno z tych spotkań. - Myślę, że dla kibiców były to dwa bardzo fajne widowiska - mówi Grzegorz Korzeń, trener Olimpii.

2013-12-01 1757 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław