Odra pokonała LZS Piotrówka 1:0
0

Jakosz: podium jest w naszym zasięgu

Piłkarze Odry zrealizowali plan i wygrali swoje dwa pierwsze mecze w grupie spadkowej. W pokonanym polu wodzisławianie zostawili LZS Piotrówka i Start Namysłów.

2014-05-08 1436 Autor: mkor
0

Biegi: Kanclerz-Januszewska druga w Cieszynie

To były zawody z dużym rozmachem. Ponad 2 tys. biegaczy i 10 kilometrów trasy do pokonania. Zwyciężył Artur Kozłowski z Sieradza, a druga - w swojej kategorii - była Katarzyna Kanclerz-Januszewska z wodzisławskiej Formy.

2014-05-08 2156 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Młoda Odra brylowała we Włoszech

Takiego sukcesu jeszcze młodzi piłkarze wodzisławskiego klubu nigdy przez 18 turniejów nie odnieśli. Pierwsze miejsce w kategorii Giovanissimi oraz II miejsce w kategorii Esordenti. Tak spisała się MKP Odra Centrum podczas turnieju rozegranego we włoskim Roseto.

2014-05-07 3225 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Unia depcze liderowi po piętach i nie odpuszcza
0

Pewnie 4:1 wygrali piłkarze Unii Turza Śląska w meczu 24. kolejki z Płomieniem Połomia. Swój mecz wygrał także lider - KS 27 Gołkowice, ale wciąż nad beniaminkiem ligi ma tylko punkt przewagi. Walka o końcowy triumf robi się fascynująca.

2014-05-06 2097 Autor: mkor, źródło: Unia Turza, KS 27 Gołkowice
0

Nordic walking w Czyżowicach dla każdego

W Czyżowicach gratka dla fanów chodzenia z kijkami. W środy zajęcia dla bardziej zaprawionych kijkarzy, a dzień później dla tych, którzy dopiero zaczynają tę zabawę.

2014-05-06 1507 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Forma w Trzebnicy walczyła o podium. Z jakim skutkiem?

Aż cztery II miejsca zdobyli zawodach Nordic Walking reprezentanci wodzisławskiej Formy. A konkurencja była spora. W Pucharze Polski rozegranym w Trzebnicy wystąpiło niemal 300 osób.

2014-05-05 1841 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski