0

Mszana: o puchar wójta powalczą w Istebnej

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie organizuje wyjazd na Złoty Groń w Istebnej. Będzie tam można powalczyć w zawodach narciarskich o puchar wójta gminy Mszana. Zawody rozegrane zostaną w czterech kategoriach wiekowych.

2015-02-17 1644 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dzieci w ferie nauczyły się czegoś nowego

W Wodzisławiu przez całe ferie dzieci mogły nauczyć się jazdy na łyżwach. Zajęcia zostały zorganizowane w  ramach akcji "Zima z MOSiR-em".

2015-02-14 1357 Autor: mkor, źródło:mat. pras.
Daniel Marcol (pierwszy z prawej) podczas zawodów w Jerozolimie
0

Junior z Radlina wicemistrzem Polski!

Daniel Marcol we Wrocławiu wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów. W stawce 103 najlepszych zawodników z całej Polski szpadzista z  Radlina uznał tylko wyższość Bartosza Staszulonka z Piasta Gliwice.

2015-02-12 1806 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Koszykówka: kadetki Olimpii znowu wygrywają

Olimpia nie zwalnia tempa. W kolejnym meczu Finału A Mistrzostw Śląska Kadetek drużyna wodzisławianki pokonały w meczu wyjazdowym zespół UKS Piomar Brzeg 47:37.

2015-02-09 1207 Autor: mkor, źródło: Olimpia
0

Bielecka startuje podczas mistrzostw świata w Kazachstanie

Dominika Bielecka przebywa w Kazachstanie, gdzie startuje w mistrzostwach świata juniorów do lat 23. Mamy wyniki dwóch jej startów.

2015-02-08 1330 Autor: mkor, źródło: PZN
0

Błękitna Wstęga Balatonu: zgłoś swój udział

Leśne ścieżki i 4km do pokonania dla kobiet, a dwa razy dłuższy dystans dla mężczyzn. W marcu na ośrodku wodnym w Wodzisławiu będzie miała miejsce Cross Błękitna Wstęga Balatonu.

2015-02-07 2024 Autor: mkor, źródło: MTS Żory
0

Trener Unii: obóz to byłoby niepotrzebne wydawanie pieniędzy

Już prawie miesiąc trwają przygotowania piłkarzy Unii Turza Śląska do rundy wiosennej IV ligi. - Jesteśmy w treningu amatorskim. To nie piłka profesjonalna - zaznacza w rozmowie z nami trener Unii, Jan Adamczyk, który zdradza nam jak wyglądają zimowe przygotowania jego zespołu.

2015-02-06 1865 Autor: Mateusz Kornas
0

MKS Wodzisław liderem Mistrzostw Śląska MU-14

Koszykarze MKS-u Wodzisław wygrali na wyjeździe derbowe starcie z MKKS RYBNIK 86:76 i umocnili się na pozycji lidera Mistrzostw Śląska. Awans do gier w makroregionie śląsko-opolskim jest już bardzo blisko.

2015-02-04 1526 Autor: mkor, źródło: MKS
0

Bielecka wystartowała na Akademickich MŚ, a kluczowa impreza dopiero przed nią

Dominika Bielecka zajęła 17. miejsce podczas Uniwersjady rozegranej na Słowacji. To był jednak tylko przedsmak tego, co ma nadejść w przyszłym tygodniu.

2015-02-03 1183 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kadetki Olimpii nie do zatrzymania

Kadetki ŻKK Olimpia Śląski w swoim trzecim meczu Finału „A” rozgrywek o Mistrzostwo Śląska KU-16 będących jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski Kadetek odniosły swoje trzecie zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonały rywala z Katowic.

2015-02-01 1337 Autor: mkor, źródło: mat. pras.