III Nocny Bieg z Gwiazdami

Za nami III Nocny Bieg z Gwiazdami! W sobotnią noc w Rodzinnym Parku Rozrywki po raz kolejny nie zabrakło sportowych wrażeń. 297 zawodników ukończyło trasę na dystansie 5 kilometrów. Wśród biegaczy najlepsi okazali się zawodnicy z Ukrainy. W kategorii mężczyzn zwyciężył Pavlo Veretskyi z czasem 00:15:52. Z pań jako pierwsza na mecie pojawiła się ubiegłoroczna tryumfatorka, Valentyna Kiliarska (00:18:28).

Zobacz
2017-07-10 3362 Autor: MOSiR Centrum
Kolejna edycja zawodów Run & Cross za nami.

2 lipca 2017 r. na wodzisławskim Balatonie odbyła się kolejna edycja zawodów Run & Cross organizowana przez Klub Sportowy Cross Sport Wodzisław Śląski.

Zobacz
2017-07-06 2100 Autor: Ireneusz Stachowski
Gimnazjada w siatkówce plażowej dziewcząt

W połowie czerwca wicemistrzyniami gimnazjady w siatkówce plażowej dziewcząt w województwie śląskim została para siatkarek ZORZY Karolina Dziwisz – Zosia Kołodziej.

Zobacz
2017-07-04 1905 Autor: MKS ZORZA Wodzisław Śląski
Tatry Cup 2017

Zobacz
2017-06-29 2267 Autor: Czarni Gorzyce
II Gala Judo Kids w Wodzisławiu

Sala Wodzisławskiego Centrum Kultury dzisiejszego wieczoru pękała w szwach. A to za sprawą II Gali Judo Kids zorganizowanej przez trenerkę Sandrę Pniak. Jej podopieczni - ponad 100 zawodników w wieku od 4 do 13 lat - dali popis swoich umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii z tego wydarzenia.

Zobacz
2017-06-21 4032 Autor: Monika Krzepina
Śląski Maraton Rowerowy: rozdanie nagród i piknik rodzinny

17 - 18 czerwca odbyła się VIII edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego. Uczestnicy zmierzyli się z trasą na dystansach 700 km (bicie rekordu w limicie 24 godzin), 600 km, 500 km, 400 km, 300 km, 200 km i 100 km (mini maraton). Zwieńczeniem zmagań rowerzystów był Piknik Rodzinny w Mszanie, na którym rozdane zostały medale i puchary. Dla uczestników zagrał zespół Bartnicky. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci. Zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji.

Zobacz
2017-06-18 2099 Autor: Monika Krzepina
Polonia Marklowice - Odra Wodzisław

Zdjęcia z ostatniego meczu Odry Wodzisław w tym sezonie.

Zobacz
2017-06-18 3140 Autor: Piotr Szuścik
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg

Zdjęcia kibiców, którzy w pochmurną sobotę wybrali się na mecz Unii Turza ze Stalą Brzeg.

Zobacz
2017-06-18 2239 Autor: Piotr Szuścik
MKP Odra Centrum - Przyszłość Rogów

Zobacz
2017-06-17 3239 Autor: Piotr Szuścik
Absolwenci Gimnazjum Sportowego w Radlinie brązowymi medalistami Mistrzostw Świata

Absolwenci Gimnazjum Sportowego w Radlinie brązowymi medalistami Mistrzostw Świata.