Agata Majka

Olimpia Wodzisław Śląski wysoko wygrała z Ikarem Niepołomice na inaugurację sezonu
0

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski gromi rywala na inaugurację sezonu

W pierwszym meczu sezonu 2015/2016 drugoligowa drużyna seniorek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski bez większych problemów pokonała na wyjeździe zespół MTS IKAR Niepołomice 33:72

2015-10-11 08:00 Autor: ps, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
0

Brawo Olimpia! Wisła Can-Pack pokonana

Po świąteczno-noworocznej przerwie na parkiet powróciły II-ligowe koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski. W swoim pierwszym, w nowym roku, meczu rozgrywanym w ubiegłą sobotę w Krakowie koszykarki z Wodzisławia pokonały drugą drużynę Wisły Can-Pack Kraków 57:64.

2015-01-06 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Olimpia znowu zwycięża

Koszykarki Olimpii Wodzisław mogą do tej pory grają znakomicie. W ostatniej kolejce odniosły kolejne zwycięstwo - tym razem uporały się z MTS Ikar Niepołomice, wygrywając 73:53. W sobotę kolejny mecz w Wodzisławiu.

2014-11-14 21:18 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Koszykarki pokonały Wislę Can Pack II Kraków

W swoim kolejnym meczu rozgrywek II Ligi Kobiet seniorska drużyna ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski pokonała we własnej hali ekipę Wisły II Can Pack Kraków 74:54. Na wyniku zaważyła znakomita w wykonaniu wodzisławianek trzecia kwarta.

2014-10-21 00:00 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Olimpia Wodzisław rehabilituje się za inaugurację

W drugim meczu rozgrywek II Ligi Kobiet koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski pokonały we własnej hali drużynę ISSIR Start Wisła 79:55.

2014-10-17 00:00 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Koszykarki Olimpii Wodzisław wygrywają. Są nowe twarze

Koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski, przygotowujące się do nowego sezonu rozgrywek, wygrały turniej przed własną publicznością. Koszykarki z Wodzisławia okazały się „mało gościnne” i wygrały wszystkie swoje mecze.

2014-09-16 11:10 Autor: mkor