Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i spowodowała wypadek na słynnym skrzyżowaniu w Połomi. Poszkodowana 32-letnia kobieta została przewieziona do szpitala.
2018-07-13 15:00Wczoraj w Połomi przy ulicy Wolności zderzyły się dwa samochody osobowe. W jednym znajdowało się roczne dziecko.
2018-07-11 10:18Najpiękniejsze psy zjadą się do Połomi, by wziąć udział w IV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. W programie m.in. pokaz tresury i konkurencje dla zwierząt.
2018-05-10 12:29Poznaliśmy laureatów tegorocznego konkursu Piękna wieś województwa śląskiego, organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Katowicach. W gronie nagrodzonych są Połomia i Krostoszowice.
2017-10-23 13:12Urzędnicy ostrzegają przed oszustami, którzy pojawili się na terenie Połomi. Podają się za pracowników Urzędu Gminy i wyłudzają od mieszkańców pieniądze.
2017-06-14 10:18Piknik rodzinny, przegląd śpiewaczy i premiera Grupy Teatralnej „Kredens” to najbliższe wydarzenia, jakie przygotował dla mieszkańców Mszany i okolic tutejszy Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji.
2017-06-14 10:06Tegoroczne zabawy sylwestrowe na wolnym powietrzu w gminie Mszana zgromadziły duże grupy mieszkańców. Uczestnicy bawili się do rana.
2017-01-09 19:00Śledczy z Wodzisławia Śląskiego wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego. W zderzeniu audi z volkswagenem rannych zostało siedem osób. Wszystkich przewieziono do szpitala.
2016-12-30 10:56W Mszanie i Połomi 31 grudnia odbędą się imprezy sylwestrowe "pod chmurką".
2016-12-18 12:39Śledczy z Wodzisławia Śląskiego wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego. W zderzeniu busa z osobówką ranne zostały cztery osoby. Wszystkich przewieziono do szpitala.
2016-10-17 13:52Powstanie nowy dworzec, łącznik i parking Park&Ride (zdjęcia)
14060Mundurowi zapobiegli bójce na A1. Padł strzał (wideo)
4218Pościg na A1, kierowcę zatrzymano w Gorzyczkach. Wspólna "akcja" policji i straży granicznej [foto, wideo]
3761Bez uprawnień, bez kasku, bez tablic – 15-latkowie uciekali przed policją [foto,wideo]
3733Zamaskowany mężczyzna ukradł gotówkę ze sklepu. Rozpoznajecie go? [WIDEO]
3025Od lipca wraca opłata mocowa. Rachunki za prąd poszybują
1Jak pielęgnować brodę, by była miękka i przyjemna w dotyku?
0Jest decyzja arcybiskupa. W piątek po Bożym Ciele dyspensa
0Wyłączenia prądu w powiecie. Sprawdźcie harmonogram
0Waloryzacja i trzynasta emerytury – ZUS zakończył wysyłkę decyzji
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert