Rybnik

0

Liga ROW: grad bramek w 1. lidze

W 13. kolejce 1. ligi ROW w 6 spotkaniach padło 35 bramek, co daje prawie 6 goli na mecz. Nie wiadomo, czy obudzili się napastnicy, czy też zaspali obrońcy wraz z bramkarzami.

2012-09-05 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: ruszyła runda rewanżowa

Amatorska Liga ROW w piłce nożnej po wakacjach wznowiła rozgrywki. W porównaniu do rundy wiosennej doszła jedna istotna zmiana. Do rozgrywek drugoligowych dołączyła reaktywowana drużyna Vikingów, która stęskniła się za graniem

2012-08-30 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
4

Niby kryzys, a liczba milionerów w powiecie wciąż rośnie

W wodzisławskim Urzędzie Skarbowym w Wodzisławiu aż 34 osoby zgłosiły do opodatkowania dochód większy niż 1 milion zł. Mniej „milionerów” jest w Jastrzębiu i Żorach. Palmę pierwszeństwa musimy oddać Rybnikowi. Tam milionerów jest 68.

2012-07-12 00:00 Autor: igra
0

Ruszyły rozgrywki Pucharu Ligi ROW 2012

Dwanaście drużyn zgłosiło się do rozgrywek Pucharu Ligi ROW 2012.

2012-06-26 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
1

Pijany wodzisławianin próbował rozjechać rybnickiego policjanta

Dziś po godz. 8:00 pijany kierowca podczas policyjnej kontroli chciał uciec funkcjonariuszom. Po drodze przejechał interweniującego policjanta.

2012-06-22 00:00 Autor: Redakcja
0

Liga ROW: Marat mistrzem wiosny

W meczu z Maratem MaxBud prowadził po pierwszej połowie 1:0 po bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa należała już do drużyny Maratu, która wyprowadzała szybkie kontry zakończone bramkami. Porażka kosztowała MaxBud spadek na drugie miejsce.

2012-06-21 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: Meksyk ograł lidera, porażka Głożyn

Do sporej niespodzianki doszło w meczu lidera FC Morgan z Meksykiem.

2012-06-13 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
MaxBud - Victoria Głożyny
0

Liga ROW: pierwsze zwycięstwo Victorii

Do dziewiątej kolejki musieli czekać zawodnicy i kibice Victorii Głożyny na pierwsze zwycięstwo swojej drużyny. Wielką sensację piłkarze z Głożyn sprawili na boisku lidera. Victoria pokonała MaxBud aż 6:2!

2012-06-08 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Zawodniczki MKS Wodzisław biegały w Rybniku

Zawodniczki MKS Wodzisław Śląski wystartowały 20 maja w Rybniku w Ogólnopolskim Biegu Wiosnyn w ramach akcji Cała Polska Biega.

2012-05-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

IV kolejka Ligi ROW za nami

Za nami IV kolejka rozgrywek Ligi ROW. Tylko cztery drużyny są nadal bez porażki. W I lidze meczu jeszcze nie przegrał MaxBud, Marat i Old Stars. Natomiast w II lidze jedyna niepokonaną drużyną są FC Chwałowice, które przed rozpoczęciem rozgrywek dokonały kilku wzmocnień i teraz są tego efekty.

2012-05-02 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW