Siatkówka

0

Zorza Wodzisław druga na turnieju w Wieliczce

Przygotowujące się do sezonu zawodniczki Zorzy Wodzisław zajęły drugie miejsce w mocno obsadzonym siatkarskim turnieju w Wieliczce. Zwyciężył zespół Silesii Volley Chorzów/Mysłowice.

2012-09-17 00:00 Autor: gs, źródło: Zorza Wodzisław
0

MKS Zorza \"Pożegna lato\" siatkarskim turniejem

MKS ZORZA Wodzisław Śląski zaprasza na towarzyski turniej piłki siatkowej kobiet "Pożegnanie lata".

2012-09-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Zorza
0

Dni Rydułtów również na sportowo

Już 1 i 2 września wszyscy chętni będą bawić się jubileuszowych XX Dniach Rydułtów. Organizatorzy przygotowali z tej okazji również szereg imprez sportowych. Sprawdź jakich.

2012-08-16 00:00 Autor: Redakcja
0

MKS Zorza: początek ligi 29 września

Pojedynkiem na własnym parkiecie z drugim zespołem Silesii Volley Mysłowice/Chorzów rozpoczną ligowy sezon siatkarski MKS-u Zorza Wodzisław.

2012-08-08 00:00 Autor: Redakcja
5

Zorza Wodzisław w II lidze!

Zorza Wodzisław wywalczyła upragniony awans do siatkarskiej II ligi. W decydującym meczu wodzisławianki pokonały UKS AZS Jedynkę Łomża 3:1.

2012-04-16 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
3

Zorza Wodzisław o krok od awansu do II ligi

Siatkarki Zorzy Wodzisław wygrały z UKS-em Libero Wałcz w pierwszym spotkaniu Turnieju Finałowego o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet. W związku z wycofaniem się z drużyny UKS I LO Łańcut wodzisławskie zawodniczki są już naprawdę blisko awansu.

2012-04-13 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
2

Zorza Wodzisław rozpoczyna dziś najważniejszy turniej sezonu

Już w najbliższy piątek siatkarki Zorzy Wodzisław rozpoczną walką w Turnieju Finałowy o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet. Wodzisławianki będą gospodyniami zmagań, które w dniach 13-15 kwietnia będą miały miejsce w hali Szkoły Podstawowej nr 8  przy ul. Jastrzębskiej 136.

2012-04-10 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

ZS im. 14 Pułku Powstańców Śląskich najlepszy na siatkarskim parkiecie

ZS im. 14 Pułku Powstańców Śląskich został zwycięzcą XI Edycji Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Radlin.

2012-04-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Starosrtwo Powiatowe
Szkoły ponadgimnazjalne zmierzą się na siatkarskim parkiecie
0

Starostwo Powiatowe zaprasza na finał XI Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Radlin w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego.

2012-03-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Młodziczki Zorzy brązowymi medalistkami Mistrzostw Śląska

Zorza Wodzisław Śląski odniosła kolejny sukces. Po złocie w III lidze i srebrze kadetek młodziczki zdobyły brązowe medale Mistrzostw Śląska.

2012-03-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe