Siatkówka

0

Zorza Wodzisław podejmuje AZS Pol. Śląskiej Gliwice

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice będzie jest kolejnym przeciwnikiem wodzisławskiej Zorzy w II lidze siatkówki kobiet.

2012-12-12 00:00 Autor: gs
0

Bardzo ważna wygrana Zorzy Wodzisław

Wodzisławianki w 10. kolejce drugoligowych zmagań pokonały 3:1 na własnym parkiecie MMKS Gaudia Trzebnica.

2012-12-03 00:00 Autor: gs
0

Ważny mecz wodzisławskiej Zorzy

Bardzo ważne spotkanie rozegra jutro (sobota, 1 grudnia) Zorza Wodzisław. Przedostatnie w tabeli wodzisławianki podejmą ostatni zespół, MMKS Gaudia Budmel Trzebnica

2012-11-30 00:00 Autor: gs
0

Ruszyła Wodzisławska Liga Piłki Siatkowej Amatorów

W niedzielę, 25 listopada rozgrywki rozpoczęła Wodzisławska Liga Piłki Siatkowej Amatorów. Honorowy patronat nad ligą objął Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca oraz Starosta Powiatu Tadeusz Skatuła.

2012-11-26 00:00 Autor: gs, źródło: MOSiR Centrum
0

Zorza Wodzisław liczy na powiększenie punktowego dorobku

MKS Zorza Wodzisław Śląski serdecznie zaprasza na mecz II ligi piłki siatkowej kobiet. Kolejnym rywalem wodzisławianek będzie MKS Świdnica.

2012-11-16 00:00 Autor: gs
0

Pierwsze zwycięstwo Zorzy Wodzisław

Dwa spotkania we własnej hali rozegrały w miniony weekend siatkarki Zorzy Wodzisław. W pierwszym z nich, w sobotę, wodzisławianki odniosły pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonując 3:2 SMS LO II Opole. Dzień później gospodynie musiały uznać wyższość SMS-u PZPS II Sosnowiec, przegrywając 1:3.

2012-10-31 00:00 Autor: gs, źródło: Zorza Wodzisław
0

Zorza Wodzisław: pierwszy wygrany set, czwarta porażka

Pierwszego seta w tym sezonie wygrały siatkarki Zorzy Wodzisław. Mimo ambitnej postawy w wyjazdowym spotkaniu z Politechniką Częstochowską wodzisławianki nie były w stanie ugrać czegoś więcej i przegrały 1:3.

2012-10-22 00:00 Autor: gs
0

Zorza Wodzisław wciąż czeka na pierwsze punkty

W trzecim spotkaniu na szczeblu siatkarskiej II ligi zawodniczki Zorzy Wodzisław ponownie przegrały spotkanie 0:3 - tym razem uległy na własnym parkiecie zespołowi MCKiS Cargo Jaworzno.

2012-10-16 00:00 Autor: gs
0

Zorza Wodzisław rozbita w Gliwicach

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu w II lidze Zorza Wodzisław uległa 0:3 jednemu z kandydatów do awansu, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Podopieczne Andrzeja Brzezinki przegrały wyraźnie, w setach do 7, 19 i 11.

2012-10-09 00:00 Autor: gs