Żory

0

Liga ROW: za nami 15. kolejka

Za nami 15. kolejka rozgrywek Ligi ROW. Pierwsi na boisko wyszli w niej zawodnicy FC Żory i FC Basseno.

2012-09-18 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: grad bramek w 1. lidze

W 13. kolejce 1. ligi ROW w 6 spotkaniach padło 35 bramek, co daje prawie 6 goli na mecz. Nie wiadomo, czy obudzili się napastnicy, czy też zaspali obrońcy wraz z bramkarzami.

2012-09-05 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: ruszyła runda rewanżowa

Amatorska Liga ROW w piłce nożnej po wakacjach wznowiła rozgrywki. W porównaniu do rundy wiosennej doszła jedna istotna zmiana. Do rozgrywek drugoligowych dołączyła reaktywowana drużyna Vikingów, która stęskniła się za graniem

2012-08-30 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
4

Niby kryzys, a liczba milionerów w powiecie wciąż rośnie

W wodzisławskim Urzędzie Skarbowym w Wodzisławiu aż 34 osoby zgłosiły do opodatkowania dochód większy niż 1 milion zł. Mniej „milionerów” jest w Jastrzębiu i Żorach. Palmę pierwszeństwa musimy oddać Rybnikowi. Tam milionerów jest 68.

2012-07-12 00:00 Autor: igra
0

Ruszyły rozgrywki Pucharu Ligi ROW 2012

Dwanaście drużyn zgłosiło się do rozgrywek Pucharu Ligi ROW 2012.

2012-06-26 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: Marat mistrzem wiosny

W meczu z Maratem MaxBud prowadził po pierwszej połowie 1:0 po bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa należała już do drużyny Maratu, która wyprowadzała szybkie kontry zakończone bramkami. Porażka kosztowała MaxBud spadek na drugie miejsce.

2012-06-21 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

Liga ROW: Meksyk ograł lidera, porażka Głożyn

Do sporej niespodzianki doszło w meczu lidera FC Morgan z Meksykiem.

2012-06-13 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
MaxBud - Victoria Głożyny
0

Liga ROW: pierwsze zwycięstwo Victorii

Do dziewiątej kolejki musieli czekać zawodnicy i kibice Victorii Głożyny na pierwsze zwycięstwo swojej drużyny. Wielką sensację piłkarze z Głożyn sprawili na boisku lidera. Victoria pokonała MaxBud aż 6:2!

2012-06-08 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
0

IV kolejka Ligi ROW za nami

Za nami IV kolejka rozgrywek Ligi ROW. Tylko cztery drużyny są nadal bez porażki. W I lidze meczu jeszcze nie przegrał MaxBud, Marat i Old Stars. Natomiast w II lidze jedyna niepokonaną drużyną są FC Chwałowice, które przed rozpoczęciem rozgrywek dokonały kilku wzmocnień i teraz są tego efekty.

2012-05-02 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW
0

Pierwsza kolejka RALP ROW za nami

Po śnie zimowym wznowiła rozgrywki Rybnicka Amatorska Liga Piłkarska ROW, zwana potocznie Ligą ROW. Na starcie nowego sezonu stanęły 22 drużyny podzielone na dwie ligi zrzeszające w sumie 504 zawodników. W 1. lidze bierze udział 12 zespołów, a 2. liga jest 10-cio zespołowa.

2012-04-03 00:00 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW