„Nowa” Odra wygrała swój pierwszy sparing

2011-07-20, Autor: Redakcja, źródło: ssow.pl
W swoim pierwszym sparingu KP Odra 1922 Wodzisław pokonała Inter Krostoszowice 5:4.

Piłkarze „nowej” Odry Wodzisław w pierwszym swoim sparingu zmierzyli się ze spadkowiczem z klasy B, Interem Krostoszowice. W pierwszej połowie dominowali wodzisławie, którzy strzelili aż cztery gole, tracąc tylko jednego. Po zmianie stron na boisku pojawili się zmiennicy. Utrzymali oni prowadzenie, jednak Odra wygrała tylko jedną bramką – 5:4.

KP Odra - Inter Krostoszowice 5:4 (4:1)
Bramki dla Odry: Jasiak, Bobrzyk, Rowiński, Marcol, Biernat

Skład (I połowa): Wójciński - Kosiński, Kamiński, Bugajski, Winsławski - Jasiak, Psota, Bobrzyk, Czogalik - Marcol, Rowiński

Skład (II połowa): Olfans (Krzywodajć) - Wełniak, Kamiński, Szymański, Hałasek - Krentusz, Polak, Błaszczyk, Czogalik - Dziegieć, Biernat