Bardzo interesujące spotkanie zobaczyli zgromadzeni kibice na meczu ZRB Noster z Zupilem Piaski. Obie ekipy nastawiły się na wygraną, ale musiały podzielić się punktami. Mecz dobrze ułożył się dla zawodników Nostera, którzy atakowali bramkę przeciwnika i po jednej z akcji zmierzającą do bramki piłkę wybija obrońca Zupila. Czerwona kartka i rzut karny skutecznie wykorzystany przez gospodarzy 1 - 0.
Gdy wydawało się, że to Noster pójdzie za ciosem i „dobije” przeciwnika, to coraz śmielej zaczęły atakować Piaski. Po jednym z kontrataków, rozpędzonego napastnika gości fauluje bramkarz w polu karnym. Sędzia wskazuje na „wapno”, a bramkarz dostaje żółtą kartkę. Piaski karnego wykorzystują i mamy remis 1 – 1. Takim wynikiem kończy się 1 połowa meczu. Na drugą połowę bardziej zmotywowani wychodzą zawodnicy gości, którzy wietrzą swoją szansę w szybkich kontratakach. Noster strzela bramkę na 2 – 1 i wydaje się, że jest po meczu. Strata piłki w środku boiska przez zawodnika Nostera, strzał i piłka ląduje w siatce. Mamy remis 2 – 2, który nikogo nie zadowala i obie drużyny dalej atakują. Szybkie kontry sieją popłoch w szeregach gospodarzy. Rzut wolny dla Piasków, strzał, obrońca Nostera chcąc wybić piłkę głową, pakuje ją w okienko swojej bramki. Noster przegrywa 2 – 3, a do końca pozostało tylko kilka minut. Gospodarze atakują. Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty. Rzut rożny dla Nosterów i mamy wyrównanie. Strzelona piłka odbiła się od ziemi i przelobowała bramkarza. Wynikiem 3 – 3 kończy się to pasjonujące spotkanie.
Nie zawodzi lider - Morgan Chwałowice, który wygrał spotkanie z Amatorem 9 – 2. Przebudzili się zawodnicy Kody, którzy wygrali z Meksykiem 4 – 3. Nie wiedzie się beniaminkowi z Ochojca, który w tej kolejce uległ drużynie FC Żory 1 – 3, choć wydawało się, że ten mecz może wygrać.
Aż 23 bramki padły w meczu Victorii z Maratem. Drużyna Victorii nastawiła się na atak i non stop nadziewała się na szybkie kontry Maratu. Na boisku padł niespotykany wynik 18 – 5 dla Maratu. Bez grania 3 punkty zgarnął MaxBud. Drużyna Old Stars oddała swój mecz walkowerem z powodu braków kadrowych.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
MKS Wodzisław Śląski przegrywa w dogrywce. Młodzi koszykarze zagrają o brąz [FOTO]
+7 / -0W Bytomiu lepsi gospodarze. We wtorek mecz o wszystko
+3 / -0Pewna wygrana Odry w Dąbrowie Górniczej. "Duma Wodzisławia" wygrała 5:0
+1 / -0Kadeci MKS Wodzisław Śląski bliżej medalu. Wygrali z Basket Hills Bielsko-Biała [FOTO]
+10 / -10Kadeci MKS Wodzisław Śląski z brązowym medalem!
+11 / -12Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert