Odra wygrywa z Unią. Dwóch zawodników opuszcza klub

2023-02-14, Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław

W kolejnym meczu kontrolnym Odra Wodzisław pokonała Unię Turza Śląska 2:0. Dla Odry to powrót na zwycięską ściężkę po porażce z Hutnikiem Kraków. W dzień meczu klub poinformował także o odejściu dwóch zawodników.

Mecz pomiędzy Odrą Wodzisław a Unią Turza Śląska odbył się w piątek (10 lutego). Pierwsza połowa to typowe, piłkarskie szachy. Zakończyła się ona bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej połowie sparingu zaczęły padać bramki. Dwie zdobyli piłkarze Odry Wodzisław i ostatecznie to oni wygrali 2:0.

Odra Wodzisław 2:0 (0:0) Unia Turza Śląska

Odra: Gorel (46’ Poźniak) – Białas (46’ Mociak), K.Krzyżok, Batelt (46’ Kalisz), Mroczko (46’ zawodnik testowany) – Zdunek (75’ B.Krzyżok) , Krężelok (75’ zawodnik testowany), Roguła (46’ Gajda), Szkatuła (60’ Flak), Popczyk (46’ zawodnik testowany), Ośliźlok (46’ zawodnik testowany)

Kruppa i Fojcik odchodzą

Klub poinformował także, że kontrakty Radosław Kruppy oraz Adama Fojcika nie zostały przedłużone. Zawodnicy opuscili klub z Bogumińskiej.

Występujący na pozycji środkowego obrońcy Kruppa i Fojcik trafili do Odry zimą ubiegłego sezonu. Pierwszy z nich w aktualnym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach natomiast Fojcik w 6. Zawodnikom dziękujemy za grę przy Bogumińskiej i życzymy powodzenia w dalszej karierze - czytamy w komunikacie klubu.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0