Jan Adamczyk trener

0

Unia nadal wygrywa, okrągłe zwycięstwo trenera

Piłkarze Unii Turza Śląska w 8. kolejce IV ligi piłkarskiej ograli rezerwy ROWu Rybnik 2:0. Obie bramki padły po przerwie.

2015-09-30 00:00 Autor: mkor, źródło: Unia Turza Śląska
0

Unia Turza wygrywa na inaugurację. Złoty gol Dawida Hanzela

W I kolejce nowego sezonu IV ligi, Unia Turza Śląska pokonała GKS II Tychy 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Dawid Hanzel.

2015-08-10 17:38 Autor: mkor, źrodło: Unia
0

IV liga: Unia Turza pewnie pokonuje Górnika Pszów

- Gdybyśmy mieli zespół od początku sezonu tak silny jak teraz, to walczylibyśmy w czołówce - mówi trener Unii Turza Śląska, Jan Adamczyk. Jego zespół ograł Górnika Pszów 7:0 (3:0).

2015-06-08 10:41 Autor: Mateusz Kornas
1

W niedzielę derby w IV lidze

Długi weekend, ale ligowcy nie próżnują. W niedzielę w ramach 28. kolejki IV ligi, LKS Unia Turza Śląska podejmie na własnym stadionie Górnika Pszów.

2015-06-04 12:20 Autor: mkor
W powietrzu Paweł Kulczyk (czerwona koszulka)
0

IV liga: Unia Turza remisuje, Górnik Pszów znów przegrywa

W meczu 23. kolejki IV ligi, Unia Turza Śląska zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em II Katowice 1:1. Gola dla turzan strzelił Paweł Kulczyk.

2015-05-11 18:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Woś przyjechał do Turzy. Unia wreszcie wygrała u siebie

Kibice Unii Turza Śląska ponad pół roku czekali na domowe zwycięstwo swojej drużyny. Turzanie ograli rywala z Raciborza 4:1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

2015-03-31 21:42 Autor: mkor, źródło: Unia Turza
0

Trener Unii: obóz to byłoby niepotrzebne wydawanie pieniędzy

Już prawie miesiąc trwają przygotowania piłkarzy Unii Turza Śląska do rundy wiosennej IV ligi. - Jesteśmy w treningu amatorskim. To nie piłka profesjonalna - zaznacza w rozmowie z nami trener Unii, Jan Adamczyk, który zdradza nam jak wyglądają zimowe przygotowania jego zespołu.

2015-02-06 16:25 Autor: Mateusz Kornas
0

Unia tylko remisuje na własnym boisku

Od 3 meczów kibice w Turzy Śląskiej czekają na domowe zwycięstwo swojej drużyny. W ważnym dla układu dolnej połówki tabeli spotkaniu - Unia tylko zremisowała z Iskrą Pszczyna 1:1.

2014-10-22 00:00 Autor: mkor, źródło: LKS Unia
Bartłomiej Sikorski strzelił gola na 1:1
0

Bez niespodzianki. Unia przegrywa w Suszcu

W 11. kolejce spotkań IV ligi Unia Turza Śląska przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Krupińskim Suszec 3:1. Gospodarze, znacznie wyżej sytuowani w tabeli i z apetytami na awans, okazali się drużyną lepszą i zasłużenie wygrali.

2014-10-13 06:00 Autor: mkor, źródło: Unia Turza
Bartłomiej Sikorski nie był w stanie zmienić oblicza meczu
0

W Turzy mają problem. Drugi raz z rzędu przegrywają u siebie

W 10. kolejce IV ligi Unia Turza Śląska przegrała u siebie z GTS Bojszowy 0:2. To już drugi z rzędu przegrany u siebie mecz drużyny Jana Adamczyka i drugi dwubramkową różnicą.

2014-10-06 15:50 Autor: mkor, źródło: Unia Turza Śląska