Rafał Czogalik wszedł na boisko, ale nie pomógł odrobić strat
0

Bezradna Odra przegrywa z wiceliderem

W 23. kolejce ligi okręgowej Odra Wodzisław przegrała u siebie z Odrą Opole 0-2. - Goście zaprezentowali dojrzalszy futbol - powiedział po meczu opiekun wodzisławian, Piotr Sowisz.

2013-05-06 1899 Autor: Mateusz Kornas
Paweł Sibik pełnił funkcję trenera-koordynatora
0

Paweł Sibik: coś budujemy i nagle się to rozpada

W rozmowie z nami o rozstaniu z Odrą i okolicznościach z tym związanych, a także o tym z kim dzielił pokój na zgrupowaniach w ekstraklasie. Paweł Sibik żegna się z Odrą z podniesionym czołem.

2013-05-02 2580 Autor: Mateusz Kornas
0

Mistrzowie Śląska z Gorzyc!

Mateusz Krupa i Marta Klimek zdobyli złote medale pływackich mistrzostwa Śląska zawodników dziesięcioletnich. Sukces ten miał miejsce w Knurowie.

2013-05-02 3202 Autor: mkor, Krzysztof Dybiec
0

Mateusz Lasota wygrywa GP w tenisie stołowym

Mateusz Lasota okazał się najlepszym zawodnikiem XXIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego. Zawodnik Jedynki Pszów zwyciężył w kategorii 16-40 lat oraz w kategorii open.

2013-05-01 2206 Autor: Krzysztof Dybiec