0

Pniak kontynuuje dobrą passę

Wodzisławianka - Sandra Pniak, po tym jak wywalczyła finały mistrzostw świata w brazylijskim jiu jitsu, wzięła udział w mistrzostwach Polski. I potwierdziła swoją klasę.

2013-11-19 2419 Autor: mkor
Prudel prezentuje uczniom swoje zdobycze
0

Prudel w Wodzisławiu. Odpowiadał i trenował

Mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej – Mariusz Prudel odwiedził uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.

2013-11-19 2905 Autor: mkor, Grzegorz Żymełka
0

Kadetki Olimpii: zwycięstwo w Zabrzu

W kolejnym meczu rozgrywek rundy eliminacyjnej do Mistrzostw Polski Kadetek KU-1,6 młode zawodniczki Olimpii Wodzisław odniosły przekonujące zwycięstwo w Zabrzu. Pokonały tamtejszy MKS II 55:84

2013-11-18 1491 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

III liga: ostatnia kolejka w tym roku

Przyszłość Rogów pogrążona jest w wielkim kryzysie, a wysoka porażka w Bielsko-Białej dobitnie o tym świadczy. Natomiast piłkarze Odry Wodzisław mogą żałować, że tak późno zaczęli zdobywać punkty. Za nami ostatnia kolejka III ligi w tym roku.

2013-11-18 1527 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

Olimpia wygrywa. Trener zadowolony, że treningi dały efekt

W czwartym meczu rozgrywek o awans do I Ligi Kobiet, drużyna ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski odniosła swoje trzecie już zwycięstwo. Tym razem seniorki Olimpii w pokonanym polu pozostawiły drużynę MTS Ikar Niepołomice.

2013-11-16 2071 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Koszykówka: kadeci MKS-u z podwójnym łupem

Dobry okres mają za sobą kadeci MKS-u Wodzisław Śląski. W dwóch kolejnych spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa.

2013-11-16 1329 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Przed nami VII Wodzisławski Półmaraton

Już w najbliższą niedzielę największa impreza biegowa w Wodzisławiu Śląskim. Tego dnia o godz. 11:00 wystartuje VII Wodzisławski Półmaraton.

2013-11-15 1439 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
W sierpniu Stanisław Oślizło gościł w Turzy Śląskiej
0

Radlin: spotkaj się ze Stanisławem Oślizło

Legenda Górnika Zabrze, wychowanek dawnej Odry Wodzisław i były piłkarz Górnika Radlin - Stanisław Oślizło, w najbliższy piątek zagości w Radlinie.

2013-11-14 1565 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

II Półmaraton Baszta: kto mistrzem Godowa i powiatu?

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego i Gminy Godów w Półmaratonie za nami. Wystartowało 198 zawodników. Mistrzostwo powiatu wodzisławskiego wywalczyli Artur Oślizło oraz Elżbieta Szymiczek.

2013-11-12 2139 Autor: Ireneusz Stachowski, mkor
0

Sukces wodzisławianina trenującego w Raciborzu

Dobre czasy dla sztuk walki w wykonaniu zawodników z Wodzisławia. Tym razem Wojciech Wilk zajął 2. miejsce podczas Pucharu Polski Południowej GRAPPLING/NO-GI w Siewierzu.

2013-11-11 2053 Autor: mkor, źródło: BOA Wodzisław Śl.