Złoto i srebro w rękach zawodników Boxing Odra
0

Dwa medale przywieźli do Wodzisławia bokserzy Boxing Odry z Mistrzostw Śląska. Złoto padło łupem Bartosza Raka a srebro powędrowało w ręce Gabriela Bieżuńskiego.

2018-03-12 1424 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Trzy tytuły Mistrzów Śląska dla bokserów z Pszowa
1

Trzy złote medale przywieźli z Mistrzostw Śląska zawodnicy SKORUPA TEAM. Gospodarzem tegorocznej edycji była Bielsko-Biała.

2018-03-12 1430 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Wysoka porażka Unii Turza w Polkowicach
0

O inauguracji rundy wiosennej szybko zapomnieć powinni piłkarze Unii Turza. W sobotnie popołudnie przegrali 6:0 z KS Polkowice.

2018-03-11 1721 Autor: PS
ZORZA pozostaje na zwycięskim szlaku
0

W niedzielne południe, 4 marca, w ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej w grupie mistrzowskiej I Ligi Śląskiej piłki siatkowej kobiet, wodzisławianki pokonały (3:0) UKS NET Piekary Śląskie.

2018-03-09 1663 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Unia Turza ma nowego obrońcę
0

Nowym zawodnikiem Unii został Krzysztof Suchecki. Obrońca trenujący z drużyną Józefa Dankowskiego od połowy lutego, będzie wypożyczony z GKS-u Jastrzębie do końca czerwca.

2018-03-07 2068 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Wodzisławscy koszykarze najlepsi w Finałowym Turnieju o Puchar Śląska
0

3 marca młodzi zawodnicy MKS Wodzisław, którzy zakwalifikowali się do udziału w grupie finałowej rozgrywek Pucharu Śląska w mini koszykówce chłopców U12M, podczas rybnickiego turnieju zagrali najlepsze zawody w tym sezonie.

2018-03-06 1937 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Porażka Unii Turza na zakończenie przygotowań
0

W piątkowym meczu kontrolnym Unia Turza uległa 0:2 LKS-owi Czaniec, oba gole w drugiej połowie zdobył ze stałych fragmentów gry Krzysztof Jurczak. Pojedynek z Czańcem był ostatnim sparingiem przed ligową walką o utrzymanie w III lidze.

2018-03-04 1493 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Szymon Milion z brązowym medalem po turnieju kickboxingu Slovak Open 2018
0

Po rocznej nieobecności spowodowanej chorobą i pobytami w szpitalu Szymon Milion wrócił do ringu. Wychowanek Czarnego Smoka zdobył w Bratysławie trzecie miejsce w kategorii do 69 kg.

2018-03-02 1752 Autor: PS, źródło: materiały prasowe