Akademia Top Team z 14 medalami Pucharu Polski
0

W miniony weekend w Warszawie odbył się Puchar Polski w grapplingu. Reprezentanci Akademii Top Team wrócili do Wodzisławia z 14 medalami!

2019-06-10 2048 Autor: ig
Odra Wodzisław pewna awansu do IV ligi!
0

I chociaż do zakończenia rozgrywek klasy okręgowej "Zina" pozostała jeszcze jedna kolejka, kibice wodzisławskiej Odry mogą już rozpocząć świętowanie. Zwycięstwem nad Polonią Marklowice niebiesko-czerwoni zapewnili sobie awans do IV ligi!

2019-06-09 3004 Autor: ig
ZORZA zwycięża w Międzynarodowym Turnieju VOLLEY CUP
0

Bardzo mocnym akcentem zakończyły sezon siatkarki ZORZY, które po fantastycznej i stojącej na wysokim poziomie grze, zajęły pierwsze miejsce w Międzynarodowym Turnieju Kadetek VOLLEY CUP.

2019-06-04 1852 Autor: ig
Młodziczki Olimpii ósmą drużyną w Polsce!
0

Koszykarki wodzisławskiej Olimpii z Żyrardowa wracają z tarczą i na tarczy. Zajęcie ostatniego miejsca w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Młodziczek U14 to największy sukces w historii grup młodzieżowych klubu! Wodzisławskie koszykarki to ósma najlepsza drużyna w kraju!

2019-06-04 2301 Autor: ig, materiały prasowe
Święto tenisa stołowego w Wodzisławiu Śląskim
0

80 zawodniczek i zawodników w różnym wieku wzięło udział w turnieju Grand Prix Wodzisławia Śląskiego. 1 czerwca odbył się pierwszy turniej z cyklu.

2019-06-04 2391 Autor: MM
Trzy srebra dla Mirażu na Mistrzostwach Polski
0

Zespół Taneczny Miraż działający w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego „ARA” trzykrotnie wywalczył tytuł wicemistrza Polski podczas Krajowych Mistrzostw IDO show dance. Zawody odbywały się od 31 maja do 2 czerwca w Raszynie.

2019-06-03 1916 Autor: ig, materiały prasowe
Sandra Pniak z medalem Mistrzostw Europy
0

Podczas rozgrywanych w Bukareszcie Mistrzostw Europy w ju-jitsu reprezentanci Polski zdobyli łącznie 25 medali. W stolicy Rumunii znakomicie zaprezentowała się Sandra Pniak. Wodzisławianka stanęła na podium.

2019-06-03 2421 Autor: ig
Piłkarski weekend. Wyniki od IV ligi do klasy C
0

Za nami kolejny weekend bogaty w piłkarskie emocje. Prezentujemy Wam wyniki od IV ligi do klasy C.