Sukces zawodniczki SWD. Anna Krakowiak powołana do reprezentacji

Anna Krakowiak, reprezentująca od niedawna barwy SWD Wodzisław Śląski otrzymała powołanie do kobiecej reprezentacji Polski u-17. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 28 sierpnia - 6 września w Pruszkowie. Polki zmierzą się w tym czasie z Estonią.

2022-08-17 1503 Autor: KB
Udana inauguracja. Piłkarki SWD wygrywają w Siennej
0

W pierwszej kolejce rozgrywek I ligi kobiet piłkarki SWD Wodzisław Śląski pokonały na wyjeździe zespół UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 3:2. Hat-trickiem popisała się Patrycja Sarapata, a ostatnią bramkę zdobyła w 80. minucie meczu. Teraz przed drużyną z Wodzisławia mecz z Rekordem Bielsko-Biała.

2022-08-17 1553 Autor: KB
Wygrana na wyjeździe. LKS Goczałkowice 0:2 Odra Wodzisław
0

Za nami druga kolejka rozgrywek 3 ligi. Odra Wodzisław w sobotnie południe mierzyła się w Goczałkowicach z tamtejszym LKS-em. Mecz zakończył się wygraną wodzisławskiej drużyny 2:0. Kolejne ligowe spotkanie już jutro (17 sierpnia) w Wodzisławiu.

2022-08-16 1783 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Odra świętuje jubilesz. Jutro impreza z okazji 100-lecia klubu
0

W tym roku Odra Wodzisław świętuje swój jubileusz. Klub obchodzi setną rocznicę powstania. Z tej okazji, już jutro (15 sierpnia) czekają nas całodniowe obchody.

2022-08-14 3689 Autor: KB
Dziś grają. Odra Wodzisław powalczy w Goczałkowicach
0

Już dziś mecz 2. kolejki III ligi. Odra Wodzisław na wyjeździe zmierzy się z LKS Goczałkowice-Zdrój. Początek starcia o 13:00 na Panattoni Arena.

2022-08-13 1653 Autor: KB
Trwają zapisy na tegoroczny Powiatowy Rajd Rowerowy
0

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami wszystko wskazuje, że tegoroczny Powiatowy Rajd Rowerowy odbędzie się. Trwają zapisy chętnych do wspólnego przemierzenia powiatu na dwóch kółkach.

2022-08-12 2628 Autor: KB, źródło: Powiat Wodzisławski
Emocje do samego końca. Odra Wodzisław remisuje z Pniówkiem Pawłowice
0

Za nami inauguracja sezonu 3. Ligi. W pierwszym spotkaniu rozgrywek Odra Wodzisław na własnym boisku podejmowała Pniówek Pawłowice. Do 80. minuty kibice gospodarzy byli w średnich nastrojach. Ich ulubieńcy przegrywali 1:3. Jednak dzięki piorunującej końcówce gospodarze doprowadzili do remisu.

2022-08-08 1553 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Zwycięstwo na koniec presezonu. Odra Wodzisław 2:0 Decor Bełk
0

Zespół Odry Wodzisław pokonał w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed nowym sezonem Decor Bełk 2:0. Tym samym piłkarze Odry okres przygotowawczy zakończyli bez ani jednej porażki. Teraz czas na ligowe zmagania.

2022-08-01 2021 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław