Anna Bargiel

0

Gimnazjalistki drugie w półfinale wojewódzkim

Uczennice Gimnazjum nr 3 z Wodzisławia Śląskiego zajęły II miejsce w piłkarskim półfinale wojewódzkim Śląskiej Ligi Orlików.

2013-05-28 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Gimnazjalistki z Wodzisławia najlepsze w powiecie!

Gminazjalistki z Gołkowic, Marklowic, Rydułtów, Skrzyszowa i Wodzisławia Ślaskiego stoczyły batalię o awans do piłkarskich zawodów rejonowych. Najlepsze okazały się te ostatnie.

2013-05-23 20:16 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Piłka nożna: gimnazjalistki w akcji

Uczennice Gimnazjum nr 3 z Wodzisławia Śl. awansowały do III rundy eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup. Mecze rozegrano na Orliku przy Zespole Szkół nr 3 Wodzisław Śl.

2013-05-13 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
0

Gimnazjum nr 3 ma najlepszą dziewczęcą drużynę piłkarską

Uczennice Gimnazjum nr 3 wygrały eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Coca-cola Cup w piłce nożnej.

2013-04-28 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa
0

Puchar TZN: Dominika Bielecka nie miała sobie równych w Zakopanem

Kolejne znakomite wyniki Dominiki Bieleckiej. Tym razem biegaczka MKS-u Wodzisław triumfowała w Pucharze TZN. Zawody rozegrano w ramach Pucharu Polski.

2013-03-04 18:45 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
archiwum
0

Zawodniczki MKS-u Wodzisław biegały w Pucharze Bieszczadów

Cztery zawodniczki MKS-u Wodzisław Śląski startowały w odbywającym się 20 stycznia w Ustrzykach Dolnych Pucharze Bieszczadów. Zawody odbyły się w ramach Pucharu Polski w biegach narciarskich.

2012-01-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
archiwum
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski rozpoczęły sezon na Kubalonce

30 grudnia na trasach biegowych został rozegrany Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy z udziałem reprezentantów Czech, Słowacji i Polski.

2012-01-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe