Barbara Kowalczyk-Stachowska

0

Cross wodzisławski: grubo ponad setka uczestników

VIII Międzynarodowy Cross Wodzisławski zgromadził 159 zawodników. Startowali oni w różnych dyscyplinach. Był nordic walking, mini cross i bieg na 9,8km. Impreza przyciągnęła całe rodziny.

2014-07-12 10:15 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Nordic walking: Paweł Mencewicz bliski wygranej

Kijkarze Formy Wodzisław wzięli udział w I Lublinieckim Półmaratonie Nordic Walking. Łącznie na starcie zawodów stanęło 50 zawodników. Najlepiej z wodzisławian zaprezentował się Paweł Mencewicz, który był o krok od zwycięstwa.

2014-05-27 08:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Forma w Trzebnicy walczyła o podium. Z jakim skutkiem?

Aż cztery II miejsca zdobyli zawodach Nordic Walking reprezentanci wodzisławskiej Formy. A konkurencja była spora. W Pucharze Polski rozegranym w Trzebnicy wystąpiło niemal 300 osób.

2014-05-05 07:00 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking: detronizacja faworyta

15 czerwca w Palowicach miała miejsce VII edycja New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking. Do zawodów przystąpiło 70 zawodników.

2013-06-22 13:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

II Wielkanocny Bieg z Jajami za nami

Niecodzienna impreza w Wodzisławiu. Wygrali w niej Ci, którzy dobiegli do mety z… całymi jajami. W zabawie wzięło udział 60 biegaczy i kijkarzy z regionu. Bieg miał miejsce na dystansie 1 kilometra.

2013-04-16 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski