LO w Rydułtowach ma specjalną salę do nauki j. niemieckiego (wideo)
0

Młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, w ramach projektu „Niemiecki ma klasę - Deutsch hat Klasse”, stworzyła w swojej szkole idealną pracownię do nauki języka niemieckiego.

2017-05-02 14:35 Autor: df, źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Zawodniczki Olimpii Wodzisław wygrały pierwszy mecz turnieju finałowego przeciwko MKS-owi Polkowice 67:60
0

Olimpia Wodzisław Śląski wygrywa pierwszy mecz turnieju finałowego o awans

W pierwszym dniu turnieju finałowego o awans do I ligi koszykówki kobiet ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski pokonała zespół MKS-u Polkowice. Już dziś kolejne spotkanie.

2016-04-30 09:20 Autor: ps, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
0

Już jutro ostateczna walka Olimpii Wodzisław o awans do I ligi koszykówki kobiet

Walczące o awans do I ligi kobiet koszykarki Olimpii Wodzisław Śląski ponownie zagrają we własnej hali, bowiem decyzją Polskiego Związku Koszykówki to Wodzisław Śląski został miastem-gospodarzem turnieju finałowego, który rozegrany zostanie 29 kwietnia - 1 maja.

2016-04-28 13:10 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Olimpia Wodzisław Śląski ponownie została gospodarzem turnieju, którego stawką jest awans do I ligi. Finał rozegrany zostanie 29 kwietnia - 1 maja
2

Weekend pełen emocji: Olimpia Wodzisław Śląski gospodarzem finałowych rozgrywek o awans do I ligi

2016-04-29 08:10 Autor: ps, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Jerzy Dudek był jedną ze znanych postaci świata sportu zaangażowaną w Puchar Orange
0

SKS Jedynka Wodzisław Śląski wśród dziesiątki finalistów Pucharu Orange

Młodzi sportowcy, którzy na co dzień rozwijają swoje talenty w klubach sportowych rywalizowali o Puchar Orange. Wśród drużyn znalazł się także Szkolny Klub Sportowy Jedynka Wodzisław Śląski. Zawodników podczas grywalizacji oraz rozgrywek finałowych wspierali ambasadorowie programu: Jerzy Dudek, Artur Siódmiak, Marcin Urbaś oraz Tomasz Jankowski. Główną ideą rozgrywek jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci już od najmłodszych lat.

2016-03-09 12:30 Autor: ps, źródło: organizator
Siatkarki MKS Zorza Wodzisław zdobyły tytuł Mistrzyń Śląska Kadetek
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław Mistrzyniami Śląska

Ogromnym sukcesem siatkarek Zorzy zakończył się rozgrywany w Bielsku-Białej Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska kadetek. Wodzisławianki, grające rocznikiem młodszym od rywalek, pokonały wszystkie swoje przeciwniczki i zostały Mistrzyniami Śląska.

2016-02-21 13:08 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław
Kadetki MKS ZORZA Wodzisław Śląski awansowały do Finału Mistrzostw Śląska, które startują 10 lutego w Bielsku-Białej
0

Kadetki wodzisławskiej ZORZY zagrają w Finale Mistrzostw Śląska

W rozegranym w Wodzisławiu turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej kadetek, siatkarki ZORZY Wodzisław zapewniły sobie awans do Turnieju Finałowego w swojej kategorii wiekowej. Tym samym wodzisławski klub wprowadził do walki o medale obie swoje drużyny – młodziczki i kadetki. 10 lutego w Bielsku-Białej rozpoczyna się bój finałowy.

2016-02-08 17:20 Autor: ps, źródło: MKS ZORZA Wodzisław
0

Finał GP Starosty Wodzisławskiego: faworyci nie zawiedli

Na wodzisławskim Balatonie rozegrano finał Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Wygrali Grzegorz i Wojciech Musiolikowie.

2013-08-28 00:00 Autor: mkor, źródło: Górnik Radlin
Finał na Balatonie zapowiada się bardzo ciekawie
0

Finał GP w siatkówce plażowej: znamy rozstawienie par

Za nimi trzy turnieje eliminacyjne. Kilka godzin spędzonych na boisku. Już 18 sierpnia zwieńczenie zmagań. Finał, w którym powalczą o miano najlepszych w cyklu Grand Prix Starosty Wodzisławskiego.

2013-08-16 00:00 Autor: mkor, źródło: Górnik Radlin
SP 4 Radlin: podwójny finał
0

W najbliższą środę, w Szkole Podstawowej nr 4 będzie miał miejsce finał dwóch konkursów.

2011-03-05 00:00 Autor: dk